Turklandbank Farklı İllerde, Çeşitli Pozisyonlarda Personel Alıyor

Turklandbank (T-Bank), yayımladığı ilan ile farklı illerde, çeşitli pozisyonlarda personel alımları yapıyor. İlan detayları haberimizde...

Turklandbank Farklı İllerde, Çeşitli Pozisyonlarda Personel Alıyor

Turklandbank (T-Bank), bir personel alım ilanı yayımlayarak farklı il ve pozisyonlarda görevlendirilmek üzere personel alımları yapacağını duyurdu. İşte detaylar:

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Mali Kontrol ve Mutabakat Yönetmeni, İş Zekası Uygulama Geliştirme Yönetmen Yardımcısı, Bütçe Planlama ve Yönetim Raporlama Yönetmeni, Kredi Tahsis Yönetmeni, Sistem Geliştirme ve Uygulama Yetkilisi, Denizli Kurumsal Bankacılık Pazarlama Yöneticisi, Kredi İzleme Yetkilisi,  Krediler/Sistem Geliştirme ve Uygulama Yetkilisi

ALIM YAPILACAK İLLER

Denizli, İstanbul

ADAYLARDA ARANAN GENEL NİTELİKLER

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, bankacılık sektöründe en az 2 yıl analistlik tecrübesine sahip olmak, çok iyi derecede İngilizce bilgisi olmak, istatistik ve analiz bilgisi olmak, tercihen temel SQL kullanımı hakkında bilgili olmak, MS Office programlarına hakim olmak, analitik ve sonuç odaklı olmak, problem çözme yeteneği olmak, ekip çalışmasına yatkın, değişim ve gelişime açık olmak, yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek.

BAŞVURU SÜRECİ ve DETAYLAR

Turklandbank personel alım ilanı detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

https://goo.gl/6YYRv8

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)