Vakıf Katılım Bankası Personel Alım Süreci Devam Ediyor

Vakıf Katılım Bankası'nın, ilerleyen dönemlerde oluşabilecek açık pozisyonlar için değerlendirilmek üzere aldığı genel başvurular devam ediyor. Detaylar haberimizde...

Vakıf Katılım Bankası Personel Alım Süreci Devam Ediyor

Vakıf Katılım Bankası yayımladığı personel alım ilanında; "GENEL BAŞVURU niteliğinde düzenlenmiş bu ilana yapılan başvurular, ilerleyen dönemlerde oluşabilecek açık pozisyonlar için değerlendirilecek ve niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle iletişime geçilecektir." notuyla genel başvuru alacağını duyurdu.

Vakıf Katılım Bankası genel başvuruları devam ediyor. İlan detayları şöyle:
 

Alım Yapılacak Kadro:

* Uzman 

Alım Yapılacak İl:

* İstanbul(Avr.)

* İstanbul(Asya)

Genel Şartlar:

* Vakıf Katılım Bankası personel alım ilanına başvuracak adaylardan; üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf ya da 2 yıl tecilli olmak, tecrübesi olmayan adaylar için; erkeklerde 30, bayanlarda 28 yaşını aşmamış olmak gibi şartlara haiz olmaları isteniyor.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 14:47
YORUM EKLE