Yapı Kredi Bankası 77 Açık Pozisyonda Personel Alıyor

Yapı Kredi Bankası, yayımladığı ilan ile Türkiye genelinde açık bulunan 77 açık pozisyonda görevlendirilmek üzere personel alımları yapacağını duyurdu.

Yapı Kredi Bankası 77 Açık Pozisyonda Personel Alıyor

Yapı Kredi Bankası, yeni bir ilan yayımlayarak Türkiye genelinde farklı illerde ve pozisyonlarda görevlendirilmek üzere çok sayıda personel alımı yapılacağını duyurdu.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR: Bankanın alım yapacağı pozisyonlar arasında, Kredi Riski Bütçeleme ve Analitik Uzmanı, BDDK Denetim ve Koordinasyon Uzmanı, Çevresel ve Sosyal Sürdürülebilirlik Uzmanı, KOBİ Kredi Tahsis Uzmanı, Part Time Gişe Destek Yetkilisi, Avukat, Kredi ve Teminat Veri Kalitesi Uzmanı, Müşteri İletişim Merkezi Satış Yetkilisi, Müfettiş, Bankacılık Ürünleri Satışı,  Engelli Ofis Destek Yetkilisi (engelli) yer alıyor. Banka, yayımladığı ilanda engelli personeller için de alım yapacağını duyurdu.

ALIM YAPILACAK İLLER: Alınacak personeller, bankanın İstanbul, Konya, Adana, Gaziantep, Ankara, İzmir, Antalya, Kocaeli, Samsun, Bursa ve Erzincan'da bulunan şubelerinde görevlendirilecek. 

BAŞVURU ŞARTLARI: Başvuru yapacak adayların, pozisyonlara göre en az ön lisans mezunu olmaları gerekiyor. Ayrıca, seyahat engeli olmamak, bazı pozisyonlar için sahada görev alabilecek olmak, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olmak, MS Office programlarına hakim olmak da aranan şartlar arasında yer alıyor. Başvuru yapacak erkek adayların askerliğini yapmış, muaf ya da en az 2 yıl tecilli olmaları gerekiyor.

BAŞVURU SÜRECİ: Yapı Kredi Bankası personel alım ilanlarına başvurular, alım yapılacak il ve pozisyonlara göre farklı tarihlerde sona eriyor. Başvuru yapmak istediğiniz pozisyona ait şartları görüntülemek ve başvuru yapmak için https://goo.gl/kozrHm linkini tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)