Yapı Kredi Bankası En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Yapı Kredi Bankası, yayımladığı ilan ile en az lise mezunu personel alımı yapacağını duyurdu. İlan detaylarını haberimizde bulabilirsiniz...

Yapı Kredi Bankası En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Yapı Kredi Bankası, bir personel alım ilanı yayımlayarak bankanın Levent’de bulunan Plaza Genel Müdürlük Binası’nda görevlendirilmek üzere "Mekanik Teknisyeni" alımı yapacağını duyurdu.

Alınacak personeller, bankanın İstanbul'da bulunan şubelerinde sürekli/tam zamanlı olarak görevlendirilecek.

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN GENEL NİTELİKLER

Endürstri Meslek Lisesi’nin Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Teknolojisi veya Metal Teknolojileri Alanı veya Motor  bölümünden veya 2 yıllık Elektrik MYO okulundan mezun olmak, konusunda deneyimli olmak, esnek ve uyumlu olmak, vardiyalı çalışabilecek olmak, stratejik düşünebilen, problem çözme, planlama yeteneği gelişmiş olmak, insiyatif alabilen, bireysel motivasyonu yüksek olmak, sonuç odaklı ve proaktif olmak, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, 30 yaşını aşmamış olmak, tercihen İşletme teknisyenliği yapmış olmak.

BAŞVURU SÜRECİ

Yapı Kredi Bankası personel alım ilanı başvuruları, 19 Ekim 2017 tarihine kadar devam edecek. İlan detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

https://goo.gl/AGBQGK

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)