Yapı Kredi Bankası Part Time Gişe Yetkilisi Personel Alımı Yapıyor

Yapı Kredi Bankası, yayımladığı ilan ile part time gişe yetkilisi personel alımı yapacağını duyurdu. Başvuru şartları ve diğer detayları haberimizde bulabilirsiniz...

Yapı Kredi Bankası Part Time Gişe Yetkilisi Personel Alımı Yapıyor

Yapı Kredi Bankası, yayımladığı ilan ile part time gişe yetkilisi personel alımı yapacağını duyurdu. Yapı Kredi Bankası personel alım ilanı detaylarını, kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

ALIM YAPILACAK İLLER

Alınacak personeller, Adıyaman(Kahta), Afyon, Amasya(Suluova), Ankara(Akyurt), Aydın, Balıkesir(Susurluk), Bolu(Gerede), Denizli(Acıpayam), Edirne, Hatay(Samandağ), Mersin(Mut), İstanbul(Avr.)(Çatalca), İzmir(Ödemiş), Kocaeli, Konya(Seydişehir), Malatya(Merkez), Kahramanmaraş(Merkez, Elbistan), Mardin(Kızıltepe), Nevşehir, Niğde(Merkez), Samsun(Merkez), Siirt(Merkez), Sinop(Merkez), Trabzon, Van(Erciş), Yozgat(Boğazlıyan, Sorgun, Yerköy), Zonguldak(Alaplı, Ereğli), Aksaray, Karabük(Merkez) illerinde görevlendirilecek.

ADAYLARDA ARANILAN GENL NİTELİKLER

4 yıllık İktisadi ve İdari Bilimler ve Mühendislik Fakültesi  mezunu veya 3-4. sınıf öğrencisi olmak, 28 yaşından gün almamış olmak, insan ilişkilerinde başarılı olmak, takım çalışmasına yatkın olmak ve MS Office uygulamalarına hakim olmak şartlarını taşıyan adayların başvuruları kabul edilecek.

Yapı Kredi Bankası personel alımları, tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar arasından yapılacak. Hem tecrübeli hem tecrübesiz adaylar arasından personel alımları yapılacak.

BAŞVURULARIN ALINMA SÜRECİ

Yapı Kredi Bankası personel alım ilanına başvurular, 12 Aralık 2017 tarihine kadar devam edecek. İlan detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için https://goo.gl/p8yzAs linkini tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)