Yapı Kredi Bankası Personel Alımı Yapıyor

Yapı Kredi Bankası, yayımladığı yeni personel alım ilanıyla Türkiye genelinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. İşte detaylar...

Yapı Kredi Bankası Personel Alımı Yapıyor

Yapı Kredi Bankası, Türkiye genelinde bulunan şubelerinde görevlendirilmek üzere yüzlerce personel alıyor. Personel alım ilanına başvuracak adaylardan bazı şartlara haiz olmaları isteniyor. Yapı Kredi Bankası personel alım ilanı detayları şöyle:

Alım Yapılacak Pozisyonlar:

* Ticari Kredi Risk Analitiği Uzmanı, Basın İlişkileri Uzmanı, Yatırımcı İlişkileri Uzmanı, Kredi Riski Bütçe ve Raporlama Müdürü, Genel Müdürlük İşe Alım Uzmanı, Kampanya ve Pazarlama Uzmanı / Yetkilisi, Çağrı Merkezi Yetkilisi, İç Kontrol Denetçi / Denetçi Yrd, Mali Suçları Önleme - Yaptırımlar Uzmanı, Direkt Satış Yetkilisi, Ofis Destek Yetkilisi (engelli), Yardım Masası - Teknik Destek Yetkilisi, Operatör, Mekanik Teknisyeni, Avukat

Alım Yapılacak İller:

* İstanbul, Adana, Antalya, İzmir, Bursa, Ankara, Samsun, Kocaeli, Konya, Tekirdağ

Başvuracak Adaylarda Aranan Şartlar:

*  4 yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, MS Office programlarına hâkim, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak, yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş olmak, takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk bilinci yüksek olmak.

Yapı Kredi Bankası personel alım ilanı detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

http://www.kariyer.net/yapi-kredi-is-ilanlari-c2108-p12166/

Başvuru Süreci:

* Yapı Kredi Bankası personel alım ilanı başvuruları 1 Mayıs 2017'de başladı ve son başvuru tarihi alım yapılacak pozisyon ve illere göre değişiyor.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)