Yapı Kredi Bankası Şubat Ayı Banka Personel Alım İlanı Yayımlandı

Yapı Kredi Bankası daha önceki dönemlerde yayımladığı personel alım ilanında Şubat ayının girmesiyle güncelleme yaptı. Banka tarafından yayımlanan ilana göre, kariyerini bankacılık sektöründe devam ettirmek isteyen adayların başvuru yapabileceği çok sayıda kadroda banka personel alımı yapılacağı duyuruldu. Detaylar haberimizde...

Yapı Kredi Bankası Şubat Ayı Banka Personel Alım İlanı Yayımlandı

Şubat ayının başlamasıyla Yapı Kredi Bankası yayımladığı personel alım ilanında güncellemeye gitti. Banka tarafından yayımlanan yeni ilanda çeşitli kadrolarda çok sayıda banka personeli alımı yapılacağı ilan edildi.

Yapı Kredi Bankası tarafından yayımlanan ilan detaylarını aşağıda yayımlıyoruz. 

YAPI KREDİ BANKASI PERSONEL ALIM İLANI

Yapı Kredi Bankası personel alımlarını kariyer siteleri üzerinden yayımladığı ilanlar ile gerçekleştiriyor. Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan ve kısa süre önce güncellenen personel alım ilanlarında 75 farklı pozisyonda alım yapılacağı açıklandı.

Yapı Kredi bankası tarafından yayımlanan ilanda yer alan açık pozisyonlar arasında lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği pozisyonlar yer alıyor. 

Alım Yapılacak Kadrolar;

Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi, Bankacılık Ürünleri Satışı, Yönetici Asistanı Denetçi, Part Time Gişe Destek Yetkilisi, Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi, Müşteri İletişim Merkezi Satış Yetkilisi, Gişe Yetkili Yardımcısı (Dönemsel), Uzman Yazılım Geliştirmeci - Kurumsal Uygulamalar, Veri Ambarı ve MIS & Kredi Skorlama Analisti, Müşteri Tutundurma Programı Uzmanı, İstihbarat Yetkilisi - Engelli, Şube Ağı Kariyer Yönetimi Uzmanı, Engelli Ofis Destek Yetkilisi, İnsan Kaynakları Destek Hattı Yetkilisi, Kurumsal Portföy Destek Asistanı, 

Yapı Kredi Bankası personel alım ilanlarında yer alan kadrolar arasında, yukarıda yer alan pozisyonların dışında da alım yapılacağı bildirilmiş olup haberimizi altında yer alan bağlantı aracılığıyla ilan metninde yer alan diğer kadroları da görüntüleyebilirsiniz. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Kadro detaylarına ilişkin bilgiler verdiğimiz personel alım ilanlarına başvuru da bulunacak adaylar ilan metninde adaylara duyurulan başvuru koşullarına haiz olmaları gerekiyor. 

Yayımlanan başvuru koşullarında, Yapı Kredi Bankası personel alımı genel başvuru şartlarının yanı sıra unvanlara göre belirlenen bazı özel şartlarda yer alıyor. 

Başvuru Koşulları; 

Açıklanan 75 farklı kadro ve unvan için ayrı ayrı belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak (lise, önlisans ve lisans mezunu olmak), İstenilen yaş aralığında olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli, Yetiştirilmek üzere deneyimsiz veya deneyimli olmak, belirtilen unvanlar için görevini yapmaya engel olacak sağlık problemi bulunmamak şartları yer alıyor. 

Bu şartların yanı sıra banka bünyesinde görev yapacak personellerin çalışma sistemi üzerinde de bazı şartların olmasını istiyor. Bu şartlar ise, Müşteri ilişkileri konusunda başarılı olmak, İkna kabiliyeti yüksek, Problem çözme yeteneğine sahip, Satış ve sonuç odaklı çalışabilecek, vardiyalı ve yoğun çalışma sistemine ayak uydurabilmek olarak belirlenmiştir. 

BAŞVURU SÜRECİ

Yapı Kredi Bankası personel alım ilanı 1 Şubat tarihinde güncellenmiş olup ilanda yer alan kadrolara başvurular 20 Şubat tarihine kadar devam edecek. 

İlana başvuru yapmak için; https://goo.gl/Ds1Wwv

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE