Şekerbank Bir Çok Şehirde Personel Alımı Yapacak

Şekerbank'ın bir çok şehir için personel alımı yapacağına dair ilan duyuruları çeşitli kariyer sitelerinde yayımlanmaya başlandı. Şekerbank Personel alımı hakkında detaylar ve daha fazla banka personel alımı haberleri kamu haber sitesinde...

Banka Personeli Alım İlanları 31.05.2016, 17:39 31.05.2016, 17:40
Şekerbank Bir Çok Şehirde Personel Alımı Yapacak
Şerkerbank Bir Çok Şehirde Personel Alımı Yapacak . Şekerbank'ın bir çok şehirde personel alımı yapacağına dair ilanlar yavaş yavaş kariyer sitelerinde yayımlanmaya başladı.

Şekerbank Personel Alımı Hangi Şehirlerde Gerçekleşecek?

Şekerbank : "Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce, İstanbul(Asya)" illerindeki şubeler için personel alımı yapacak.

Başvuru için Aranılan Nitelikler

Şekerbank personel alım ilanında adayların 4 senelik üniversite mezunu, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Ekip çalışmasına ayak uydurabilecek, iletişim konusunda rahat ve açık olan, sonuca odaklı ve gelişime açık olmaları gerektiği belirtilmiştir.
Söz konusu alımlar için verilen ilanlarda belirli pozisyonlar için genel başvurunun açıldığı belirtilmiştir. Başvuruda bulunacak adaylar aşağıdaki adresi ziyaret edebilirler.

Kamupersoneli.net | Ankara
Yorumlar (0)