Ziraat Bankası Personel Alım İlanı Bekleniyor

Çeşitli bankalar personel alımı yapmaya devam ediyorlar. Ayrıca 2017 yılında Ziraat Bankası tarafından personel alımı yapılması bekleniyor.

Ziraat Bankası Personel Alım İlanı Bekleniyor

2016 yılında ve 2017 yılının Ocak ayında bankalar personel alım ilanlarını yayımladılar ve bazı bankalar personel alım ilanlarını yayımlamaya devam ediyorlar. Söz konusu ilanlar bankaların İnsan Kaynakları resmi web adresi üzerinden ve çeşitli kariyer siteleri aracılığı ile yayımlanıyor.

Konu ile ilgili olarak İş Bankası ve Halkbank'ın personel alım ilanları da yayımlandı. Bu ilanların yayımlanmasının ardından akıllarda "Ziraat Bankası personel alımı yapacak mı?" sorusu yer ediyor.

Ziraat Bankası'nın personel alım ilanı 2016 yılının son aylarında bekleniyordu. Ancak Ziraat Bankası ne kariyer sitelerinde nede İnsan Kaynakları resmi web adresinde ilanını yayımlamadı. 2017 yılı içinde Ziraat Bankası'nın personel alım ilanı bekleniyor.

ZİRAAT BANKASI PERSONEL ALIMI YAPACAK MI?

Ziraat Bankası personel alımı yapıp yapmayacağına dair bugüne kadar bir açıklama yapmadı. Konu ile ilgili olarak Ziraat Bankası'nı İnsan Kaynakları web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda şu ifadelere yer verildi;

Değerli Adayımız,
Bankamız işe alım sınavlarına ilişkin duyurular alım zamanlarında, bu sayfadan ve Bankamız resmi sosyal medya kanallarından yapılmaktadır. Resmi sayfalarımız dışında, Bankamız tarafından işe alım yapılacağına ilişkin duyurulara lütfen itibar etmeyiniz. Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, esenlikler dileriz.

İLK SİZ HABERDAR OLUN 

Ziraat Bankası personel alım ilanı yayımlandığında ilk siz haberdar olmak istiyorsanız KAMU PERSONELİ Android ve İOS mobil uygulamamızı indirebilirsiniz. Cihazınızda uygulama yüklü ise daha kaliteli ve hızlı hizmet almak için lütfen güncelleme yapınız. 

Kamupersoneli.net | ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2017, 17:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gözde
Gözde - 2 yıl Önce

Ziraat mezuniyet şartı istiyor mu?

bahar
bahar - 2 yıl Önce

uzun zamandır bekliyorm alim yapılsın artık..

Bilal
Bilal @bahar - 2 yıl Önce

Ptt alım vardi

Fatma
Fatma - 2 yıl Önce

Artik alım ilanı verilsin.ne bekleniyor

Elif
Elif - 2 yıl Önce

Asdep alımlarını tekrar haber yapar mısınız ?aspb alımlarını için acaba duyum var mı alımlar ne zaman diye google amcaya sora sora internet bağımlısı oldum

mehmet
mehmet - 2 yıl Önce

Adalet Bakanlığı alımlarda yok mu?