Acil Nakit İhtiyacına Halkbank’tan Çözüm: Açık Hesap

Halkbank acil nakit ihtiyacını gidermek için müşterilerine harika bir fırsat sunuyor. Açık Hesap ile artık nakit derdi kalmayacak.

BANKALAR VE KREDİLER 22.08.2017, 10:30
Acil Nakit İhtiyacına Halkbank’tan Çözüm: Açık Hesap

Halkbank’ın sunmuş olduğu açık hesap hizmeti, sizlere hesabınızda hiç para olmasa bile limitinizin dahilinde Halkbank şubelerinden ve Bank24’lerden para ihtiyacınızı giderme fırsatı sunmaktadır. Böylelikle Bank24 kartınız sayesinde alışverişinizi kolayca yapabilirsiniz. Bununla birlikte EFT ve Havale gibi işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank’ın sunmuş olduğu Açık Hesap hizmeti sayesinde su, telefon, elektrik, kira ve kredi taksiti gibi düzenli ödeme talimatlarınız da güvence altına alınmış olmaktadır. Eğer hesabınızda düzenli ödeme talimatı bulunuyorsa ve yeterli limitiniz varsa ödemeleriniz asla gecikmez ve zamanında ödenmiş olur. Üstelik sahip olduğunuz Açık Hesabınızdan 100 TL’lik kullanımız için günlük 7 kuruş ödersiniz.

Açık Hesabın Özellikleri

Sizlere sunmuş olduğumuz bu benzersiz hizmetin özellikleri ise şöyledir:

  • Yukarda da bahsetmiş olduğumuz gibi, limitiniz dahilinde Halkbank şubelerimizden ya da Bank24’lerden nakit ihtiyacınızı giderebilir, EFT ve Havale gibi işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  • Düzenli ödeme talimatı bulunan hesabınızdan faturalarınızı, taksitlerinizi ve kiranızı rahatça otomatik olarak ödeyebilirsiniz.

  • Açık Hesabınız sayesinde kullanmış olduğunuz tutarı geri ödemeniz için herhangi bir şubeye gitmeniz gerekmiyor. Açık Hesabın tanımlı olduğu vadesiz hesabınıza herhangi bir para girişi olduğunda öncelikli olarak kredili bakiyeniz kapatılıyor.

  • Kredili bakiye için faiz hesabınız eksiye geçtiği dönemde günlük olacak şekilde hesaplanır ve talep doğrultusunda aylık ya da üç aylık dönem sonunda hesabınıza yansır.

  • Limit kullanımlarınızda masraf ya da komisyon alınmaz.

  • Açık Hesabınızdan herhangi bir kullanım yapmamanız durumunda ise faiz ya da ücret ödemeniz gerekmez.


Nasıl Başvuru Yapabilirsiniz?

Halkbank Açık Hesap hizmetinden yaralanıp acil nakit ihtiyacınızı karşılamanız için yapmanız gereken başvuru seçenekleri:

  • Kelimeler arasında boşluk olacak şekilde ‘’ACIKHESAP, TC Kimlik Numarası, Gelir Bilgisi, Talep Ettiğiniz Limit’’ yazıp 3452’ye SMS göndererek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Tüm Halkbank şubelerimizden, www.halkbank.com.tr ‘den, Halkbank İnternet Şubesi’nden veya Halkbank Dialog’tan bize ulaşıp başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yorumlar (1)
Serdar 1 yıl önce
Nakit ihtiyac