Akbank Honda Taşıt Kredisi 

Akbank ve Honda işbirliğiyle hazırlanan Akbank Honda taşıt kredisi kampanyası uygun ödeme koşulları ile tüketicilerin yüzünü güldürüyor. Detaylar haberimizde...

Akbank Honda Taşıt Kredisi 

Araç sahibi olmak bundan 20 sene öncesine kadar lüks sayılırdı. Yaşam standartlarının değişmesi ve bankaların uygun kredi şartları ile araç sahibi olmak lüks olmaktan çıktı. Bankaların uygun faiz oranları ile kişilere özel sunduğu Taşıt Krediler, araç sahibi olmak isteyenlerin ilk tercihi haline gelmiştir. Her bankanın farklı faiz oranları ile taşıt kredisi mevcuttur. Akbank Taşıt Kredisi hemen hemen her marka taşıta, ayrı kredi imkanı sunmaktadır. Akbank Honda işbiliği ile hazırlanan Akbank Honda Taşıt Kredisi kampanyası uygun ödeme koşulları ile tercih edilen bir taşıt kredisidir.

 Akbank Honda Taşıt Kredisi'nın Kapsamı Ve Faiz Oranı Nedir?

Akbank ve Honda Türkiye'nin yaptığı işbirliği ile hazırlanan Honda Taşıt Kredisi, avantajlı kredi koşulları ve faiz oranları ile hayalinizdeki Honda marka araba sahibi olmayı kolaylaştırmıştır. Honda Taşıt Kredisi, Honda markasının tüm modellerinin sıfır kilometre araçlarını kapsamaktadır. Modeli ne olursa olsun Honda aracın kredi oranı nihai fatura değeri 50.000 TL'nin altında olan binek araçların 50.000 TL'lik kısmının %75'i, 50.000 TL'nin üstünde kalan tutarın ise %50'si için uygulanır. Akbank Honda Taşıt Kredisi, 48 aya kadar vade imkanı sunmuştur. Honda Kredisi faiz oranı %1,32 'dir. Örneklendirirsek, 40.000 TL kredi tutarının 48 ay vade ile kullanımında, faiz oranı%1,32, aylık taksit tutarı ise 1.196,17 TL'dir. Örnekteki şartlarda kullanılan kredi tutarının Kredi Tahsis Ücreti 200 TL'dir.

Akbank Honda Taşıt Kredisi'ne Başvuru Kanalları Ve Başvuru Şartları Nelerdir?

Honda Kredisi başvurusu yapmak için Akbank Şubelerini veya Akbank İnternet Sitesini kullanabilirsiniz. Başvuru koşulları ise,

  • 18 yaşından büyük olmak,

  •  Risk değerlendirmesinde ve istihbaratta olumsuzluk olmaması,

  •  Gelir belgenmeli

  •  Kullanılmak istenen kredinin aylık taksidi, hane halkı toplam gelirinin %50 'sini geçmemeli,

  •  Kasko ve Ferdi Kaza sigortasının banka tarafından yapılması

  •  Satın alınan taşıta banka tarafından rehin konulmasıdır.

Honda Taşıt Kredisi başvurusu için gerekli belgeler ise,

  • Nüfus Cüzdan fotokopisi,

  • Gelir belgesi,

  • Satın alınan aracın faturası veya Noter Satış Sözleşmesidir. Fatura tarihini müteakip en fazla 1 ay içerisinde kredi kullanılabilir.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE