Akbank'tan Düşük Faizli Serbest Hesap

Türkiye’de faaliyet gösteren Akbank, sunduğu geniş finansal çözümleri ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Akbank, serbest hesapta yüzde 13.5 oranında düşük faiz uygulayarak müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

BANKALAR VE KREDİLER 15.09.2017, 12:35 15.09.2017, 09:39
Akbank'tan Düşük Faizli Serbest Hesap

Akbank direkt serbest hesap açtıran herkes %13,5’luk yüksek faiz oranları ile parasına değer katmaya devam ediyor. İşte bankanın sunmuş olduğu avantajlı hesabın tüm detayları.

Akbank Direkt Serbest Hesap Faizi

Türkiye genelinde neredeyse en yüksek faiz oranlarından birine sahip olan Akbank, direkt serbest hesap açtıran her müşterisine %13,5 tanışma faizi uyguluyor. Üstelik 3 ay boyunca aynı faiz oranından yararlanan müşteriler için 90 günün sonunda ise listede belirlenen faiz oranları uygulanmaya devam eder.

Akbank Direkt Serbest Hesap Koşulları

Akbank direkt serbest hesap, vade günü dolmadan hesabınızdan para çekmek istediğinizde, günlük vade faiz oranı bozulmadan hesabınızdan para çekmenize yarayan esnek bir hesap türüdür. Bu hesabı açtırdığınız anda herhangi zorunlu bir miktar para yüklemenize gerek yoktur. Hesabın sunduğu avantajlı faiz oranlarından yararlanmak için hesabınızda 1.000 TL’nin olması yeterlidir.  Ayrıca hesabınıza günlük olarak faiz işlemeye devam eder.

Akbank Direkt Serbest Hesap Avantajları

Akbank direkt serbest hesabın en dikkat çeken avantajı şüphesiz ki yüksek faiz oranları ve istenildiği zaman para yatırıp çekilebilmesidir. Günlük işleyen faizler sayesinde vadeniz bozulmadan işlem yapabilirsiniz. Ayrıca bankadan açtırdığınız direkt serbest hesap sayesinde EFT ve havale işlemlerini de herhangi başka bir hesap açtırmaya gerek duymadan gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Direkt Serbest Hesap Nasıl Açılır?

Akbank direkt serbest hesaba sahip olmak için size en yakın Akbank şubesini ziyaret etmeniz ve bankanın yetkili müşteri temsilcisi ile görüşerek hesap açtırabilirsiniz. Bunun dışında Akbank Direkt’e giriş yaparak da şifre oluşturabilir ve anında hesabınızı açtırabilirsiniz.

Akbank %13,5 faiz oranlı direkt serbest hesap avantajlarından yararlanmak için belirtilen üst limit 250.000 TL’dir. Bu miktarın üzerinde yatırılan paralar, %6 faiz oranı üzerinden hesaplanır. Ayrıca hesabı açtırdığınız anda para yatırmanıza gerek yoktur. Direkt serbest hesabı açtırdıktan sonra elinize para geçtiği gün ödeme yapabilir ve ödeme yaptığınız gün mesai bitiminden önce paranızı yatırırsanız, anında faizden yararlanırsınız.

Yorumlar (0)