Bankaların Yıllık Kart Ücretleri / Kredi Kartı Aidatları Ne Kadar?

Günümüzde nerede ise nakit para kadar ödemelerde sıklıkla kullanılan kredi kartı kullanıcılara pek çok kolaylık sunmaktadır. Bilindiği üzere bankalar müşterilerinden her sene belirli dönemlerde kredi kartı yıllık üyelik ücreti adı altında masraf tahsil etmektedir. Peki, bankaların yıllık kar ücretleri / kredi kartı aidatları ne kadar?

Bankaların Yıllık Kart Ücretleri / Kredi Kartı Aidatları Ne Kadar?

Garanti Bankası Kredi Kartı Ücretleri Ne Kadar?

Bonus kredi kartı platformunun kurucusu olan Garanti kart ücretleri konusunda ise talep ettiği yüksek rakamlar nedeni ile eleştirilere hedef olmaktan kurtulamıyor. Bonus kart yıllık üyelik bedeli olarak 90 lira tahsil edilirken diğer Garanti kredi kartı üyelik ücreti olarak talep edilen ücretler de aynı civarlarda seyretmektedir. Ancak açılan davalar ile Garanti Bankası kredi kartı üyelik aidatı iadesi sağlanabilmektedir. 

Akbank Kredi Kartı Ücretlei Ne Kadar?

Axess kredi kartı platformunun sahibi olan Akbank kredi kartı yıllık ücreti konusunda en çok eleştirilen bankalardan biri olarak öne çıkıyor. Axess kredi kartı ücreti olarak banka her yıl müşterilerinden 95 lira tahsil ederken kart ücreti iadesi için en çok sorun çıkaran bankalar arasında bulunmaktadır. Akbank Wings kredi kartı yılılk ücreti olarak ise çok daha yüksek olan bir rakam olan 124 lira talep edilmektedir. Diğer bankaların yıllık kart ücretleri 2017 listesi ise şöyle;

  • İş Bankası maximum kredi kartı yıllık üyelik ücreti 54 Lira, 
  • Vakıfbank World Kart kredi kartı yıllık üyelik ücreti 64 Lira, 
  • ING Bonus kredi kartı yıllık üyelik ücreti 75 Lira, 
  • Türkiye Finans Katılım Hapy Card yıllık üyelik ücreti 35 Lira, 
  • Yapı Kredi World kredi kartı yılılk üyelik ücreti 83 Lira, 
  • Denizbank bonus kredi kartı yıllık üyelik ücreti 86 Lira, 
  • iş Bankası Maximiles kredi kartı üyelik ücreti 88 Lira 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE