Burgan Bank'tan Kurban Bayramına Özel Bayram Kredisi

Önümüz bayram ve okulların açılmasına yaklaştık. Nakite sıkıştıysanız Burgan Bank yardımınıza koşuyor!

Burgan Bank'tan Kurban Bayramına Özel Bayram Kredisi

Önümüzdeki bayram ve okulların açılması ile birlikte nakde mi ihtiyacınız var? Okul giderlerine ya da bayram masraflarına ayıracak bütçeniz yok mu? İşte Burgan Bank’tan tam da size özel bir bayram kredisi. Bu krediden nasıl faydalanabilirsiniz? Bu krediye kimler başvurabilir? Kredinin özellikleri nelerdir? Bu soruların yanıtı için yazımıza göz atmanızda fayda var.

Sevdiklerimizle bir arada olduğumuz özel günlerde ve bayramlarda nakde ihtiyacımız olabilir. Sevdiklerimize alacağımız hediyeler için, bayramlık kıyafetler için kurban kesebilmek için nakit bulmakta zorlandığınız zamanlarda imdadınıza bu tür krediler yetişiyor.

Önümüzdeki kurban bayramı 30 Ağustos ile birleşince uzunca bir tatile dönüştü. Bu fırsatı iyi değerlendirmek için nakit ihtiyacınızı Burgan Bank’tan karşılayabilirsiniz.

Bu sene kurban bayramı, yaza ve okulların açılma zamanına denk geldiğinden nakit ihtiyacı oldukça fazla. Bayramı tatile dönüştürmek için, memlekete gitmek ya da kurban kesmek için kullanacağınız nakdi sunan Burgan Bank, oldukça uygun faiz koşullarından faydalandırmak için sizleri bekliyor olacaktır.

Kredi Detayları

Burgan Bank’ın kurban bayramı kredisi ile %1.32 faiz oranında faydalanabilirsiniz. Banka müşterisi olma şartı aranmaksızın faydalanacağınız faiz oranı ile krediye başvurmanız koşulu ile ödemeleri 3 ay ertelemeli olarak yapabilirsiniz.

On bine kadar kullanabileceğiniz kredi için faiz oranları belirleyeceğiniz vadeye göre değişecektir.

Örnek Kredi Hesaplaması

Limit olarak on bin lira belirlediğinizi varsayalım. 12 ay vade ile geri ödemek istediğinizde ayda %1.32’lik faiz oranından hesaplanmaktadır ve aylık olarak 922 lira ödemeniz gerekmektedir. (tahsis ücreti 50 liradır.) hesaplamada vade 12 ay belirlendiği gibi 48 aya kadar varabilmektedir. Size uygun olan ödeme seçeneklerini belirleyebilirsiniz. Hayat sigortası hesaplamaya dâhil edilmemiştir. Sigorta yaşa ve limite göre değişmektedir

Bayramda evde oturmak ya da bu uzun tatil fırsatını kaçırmak istemiyorsanız bu kredi olanaklarından hemen faydalanmak için size en yakın Burgan Bank şubelerine başvurabilirsiniz.

Krediye başvurmak için Burgan Bank çağrı merkezini de arayabilirsiniz. Başvuruların onaylanması sırasında müşteri notunuza ve gelirinize göre değerlendirme yapılacaktır. Bu değerlendirmelere uygun olan kişilerin başvuruları kısa sürede kabul edilecektir.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2017, 15:43
YORUM EKLE