Denizbank'tan Avantajlı Mortgage Kredisi

Denizbank, 300 aya kadar vadeli ve sabit faizli mortgage kredisi imkanı sunuyor. Avantajlı krediden faydalanmak için kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor.

Denizbank'tan Avantajlı Mortgage Kredisi

Ev almak, ülkemiz şartlarında hemen hemen herkesin hayalidir. Ancak düşük ve orta gelirli aileler için kredi çekmeden ev almak neredeyse bir hayaldir. Denizbank sunduğu mortgage kredisi ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Birçok avantajı içerisinde bulunduran Denizbank mortgage kredisi faiz oranları ile de şaşırtmaya devam ediyor. İşte Denizbank konut kredisi hakkında bilmek istediğiniz her şey!

Denizbank Mortgage Kredisi Faiz Oranları

Denizbank’ın avantajlı konut kredisinin faiz oranları birçok faktöre bağlı olarak değişim göstermektedir. Özellikle çekilen kredi tutarına bağlı olarak değişen faiz oranları ayrıca kişilerin kredi notuna ve vade aralıklarına göre de değişmekte. Örneğin 100.000 TL kredi kullanarak bir ev alan kişi, 60 aya kadar olan vadelerde %1,19, 61 ile 120 ay arası vadelerde %1,24 ve 121 ile 300 ay arası vadelerde ise %1,27 oranında faiz öder.

Denizbank Mortgage Kredisi Koşulları

Denizbank mortgage kredisi kapsamında ev almak isteyen müşteriler için sunulan kredi vadesinin üst limiti 300 ay yani 25 yıldır. Ayrıca Denizbank mortgage kredisinin başka bir özelliği de sabit faiz uygulamasıdır. Bunun dışında almak istediğiniz ev için banka kredi başvurunuzdan sonra banka eve bankası için bir ekspertiz yollar. Ekspertiz raporuna göre belirlenen ev maliyetinin en fazla %80’ine kadar kredi kullanabilirsiniz.

Denizbank Mortgage Kredisi Avantajları

Denizbank, ev sahibi olmak isteyen müşterilerine yönelik sunduğu mortgage kredisi ile her kesimden insan için ödeme tablosu oluşturabilecek vade seçeneklerine sahip. 1 aydan başlayıp 300 aya uzayan vade seçenekleri ve değişmez faiz oranları ile Denizbank, rakipleri arasında en cazip teklifleri sunmaya devam ediyor.

Denizbank Mortgage Kredi Başvurusu

Bu krediye başvurmak için size en yakın Denizbank şubesine gidebilir ve başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Ayrıca Denizbank’ın internet sitesine giriş yaparak “Bireysel krediler” başlığı altında bulunan “DenizMortgage” kredisine tıklayıp hemen başvuru yapabilirsiniz.

Ayrıca Denizbank’ın internet sitesine giriş yaparak ilgili kredinin başlığı altında “faiz oranları hesaplama bölümünden çekmek istediğiniz tutarın vadesine ve sizin bilgilerinize göre aylık ödemesini görüntüleyebilir ve buna göre bir yol izleyebilirsiniz.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE