Denizbank'tan KGF Teminatlı Krediler

Kredi teminat fonu (KGF), teminat gösterilmesinde farklı nedenlerden dolayı sorun yaşayan fakat Kobi özelliğine de sahip olan gerçek ve yasal kişiler için kefil niteliği taşıyan, işletme açmak veya da büyütmek için kredi çekmelerinde yardımcı olan bir kredi türüdür.

Denizbank'tan KGF Teminatlı Krediler

DenizBank da bu kişilerin kredileri daha kolay bir şekilde çekmesi için kolaylık sağlamaktadır. DenizBank Kredi teminat fonu sağlayan bankalar arasında yerini almaktadır. Kredi çekimi sırasında yardımcı olmakta ve aynı zamanda teminat gösterimi sırasında çözümler üretmektedir. Kredi Garanti Fonu kefilikle özkaynak ve hazine olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Bu iki yol için de uygulanan politikalar, kefalet maliyeti ve verilecek olan komisyon tutarları değişkenlik göstermektedir.

Kredi Teminat fonu Hazine desteği ile Teminat!

Burada kaynak olarak Hazine müsteşarlığı gösterilir. İşletme kredileri için ise en az vade olan 6 aydan en fazla vade olan 60 (5 yıl) aya kadar vade imkanı sağlanmaktadır. Ödeme yapılmayan dönemler için ise en fazla vade süresi 12 ay (1 yıl) kadardır. Yatırım kredileri için ise bu süreç değişkenlik göstermektedir. Yatırım kredileri için vade imkanı çok daha fazladır. En az 6 ay olmak üzere 120 aya (10 yıl) kadar vade imkanından yararlanılmaktadır. Yatırım kredilerinde ödemesiz dönemlerde ise vade imkanı 1 yıldan 3 yıla kadar çıkabilmektedir. Bu sürelere ek olarak ise kredinizi yeniden yapılandırma durumunuzda ise bu sürelere en fazla olarak 3 yıl daha eklenmektedir. KOBİ özelliğini taşıyan bireyler için ise KGF garanti fonu kefaleti tutar %90 oranındayken alınabilecek en fazla tutar ise 12 milyon değerinde olmaktadır. 

Denizbank KGF başvuru için gerekenler!

DenizBank teknoloji ile uyumlu web sitesi üzerinde açıklandığı gibi  SMS aracılığı ile Kredi Garanti Fonu kredinizin başvurusunu yapabilmektesiniz. Cep telefonunuzun mesaj kısmına KGF yazıp boşluk bırakıp TC numarınızı yazıp 3280 numarasana göndererek kredi garanti fonunu başvurunuzu kolay yoldan banka sırası beklemeden sağlayabilirsiniz. KGF kredisi veren bankalar arasında olan DenizBank sağladığı düşük faiz ve vade imkanı ile sağladığı KGF kredisi ile KOBİ'nin yanında olduğunu internet sitesi üzerinden de ifade etmiştir. DenizBank adresi üzerinden KGF iletişim hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE