Garanti Bankası Besicilik Kredisi

Türkiye'de et ve et ürünlerine olan talep her mevsim bulunmaktadır. Bu talebin sürekliliği karşısında Türkiye bu konuda sıkıntı yaşamayacak potansiyele sahiptir.

BANKALAR VE KREDİLER 16.09.2017, 10:12 16.09.2017, 10:23
Garanti Bankası Besicilik Kredisi

Bu sıralar et fiyatlarının tavan olması da ekonomide et üretiminin o kadar da iyi bir seviyede olmadığını kanıtlar niteliktedir. Garanti bankası ve bazı köklü bankalar da bu konunun daha iyi seviyelere gelip ekonominin gelişmesi adına çeşitli kampanyalar düzenlenmektedir. Garanti Bankası her zaman müşterinin istek ve taleplerini dinleyerek bu doğrultuda hareket eden bankalardandır. Yine hayvan işi ile uğraşanları unutmayan Garanti Bankası, bu sektörde yer alanların yüzünü güldürecek bir kredi kampanyası ile çıktı. Çiftçinin ağır yükünü daha da hafifleterek bu sektörün yeniden canlanması için Garanti Bankası Hayvancılık kredisi çıkmaktadır.

Garanti Bankası Besicilik kredisi!

Garanti Bankası, her kesimden müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarını karşılamak adına müşterinin istek ve taleplerini dinleyerek en iyi şekilde uygulama altına almaya çalışan en prestijli ve köklü bankalardan bir tanesidir. Garanti Bankası Besicilik kredisi de et üretmek için büyükbaş veya da küçükbaş üretiminde yer alan çiftçileri kapsamaktadır. Bu kredi ile et üretimi yapmak amacı ile büyükbaş veya da küçükbaş bakan bireyler faydalanabilecek. Ahır yapımı, modernizasyonu, imalatı, canlı hayvanların alımı, makina teminatı ve yapımı gibi bir çok masraf için bu kredi türü kolay bir şekilde alınabilebilmektedir.  Ayrıca buna ek olarak da elektrik, yem alımı, su, hayvan ilacı, çeşitli aşıları ve benzeri ihtiyaçlar için de Garanti bankası besicilik kredisinden faydalanılabilmektedir. 

Süt sığırcılığı kredileri !

Süt üretimi yapmak için hayvan alan ve bakan bireyler için bu kredi verilmektedir. Canlı olarak hayvan alımı, ahırın yapılması, modernizasyonu, yem dağıtma ve daha bir çok ekipmanın teminatının kolay bir şekilde yapılabilmesi için bu kredi türü uygulanmaktadır. Ayrıca buna ek olarak, yem alımı, aşı, elektrik ve veterinerlik hizmetleri gibi hizmetlerin zorlanılmadan halledilerek ekonominin canlanması sağlanmaktadır. 

Hibe programları için Garanti bankası tarafından uygulama esasları göz önüne alınarak, değişen ödemesiz ve vade seçenekleri ile krediler tarafa tesis edilmektedir. 

Yorumlar (0)