Garanti’den Kadın Girişimcilere Tam Destek

Garanti Bankası, kadın girişimcileri desteklemek amacıyla 36 aya varan vadelerle uygun krediler sunuyor. Krediden yöneticisi kadın olan işletmeler de faydalanabiliyor.

Garanti’den Kadın Girişimcilere Tam Destek

Günümüzde kadınlar ekonomik hayatta geçmişe oranla çok daha büyük bir yer buluyor. Kadın çalışan sayısının parmakla gösterildiği dönemlere nazaran artık hemen hemen her alanda kendini gösteren ve işlerindeki başarıyla rüştünü kanıtlayan kadınlar, toplum nazarında da kabul görüyor.

Kimi zaman bir tamirhanede kimi zaman da atölyede görmeye alıştığımız kadınlar, ekonominin can damarlarından esnaflıkta da büyük başarılara imza atıyor. Her geçen gün sayıları artan KOBİ’ler arasında erkekler kadar kadınlar da söz sahibi olarak büyük işler yapıyor. Garanti Bankası’nın Kadın Girişimci Destek Paketi sayesinde kadınlar, işlerini daha da büyütmeye ya da kafalarındaki yaratıcılıkları iş dünyasıyla paylaşmaya daha kolay hazırlanıyor.

Yöneticileri kadın olan işletmelere özel Kadın Girişimci Destek Paketi’nde paraya ihtiyacı olan veya teminat bulmada zorlanan kadınların yararlanabileceği kredi destek paketinde uygun koşullarda kredi fırsatı sunuluyor.

Yöneticisi kadın olan işletmeler de yararlanabiliyor

Garanti Bankası’nın ekonomik hayata katılan kadınlara yönelik pozitif ayrımcılığının bir göstergesi olan Kadın Girişimci Destek Paketi’nden sadece kadınların bulunduğu KOBİ’ler değil, yöneticileri ya da şirketin büyük sorumluluğunu kadınların üstlendiği firmalar da yararlanabiliyor. Şirketin hepsine ya da büyük bir bölümüne kadınların sahip olması şartı gereken destek paketinde krediyi yıllık cirosu 10 milyon avronun altında olan şirketler kullanabiliyor. Kredi destek paketi için ayrıca şirketin küçük ya da orta ölçekli olması, çalışan sayısının da 50’den fazla olmaması gerekiyor.

12-36 ay arası ödeme kolaylığı

Garanti Bankası’nın Kadın Girişimci Destek Paketi’nde minimum 12, maksimum da 36 aya kadar ödeme seçenekleri sunuluyor.

Kredi paketinden yararlanmak isteyenler, ayrıca Garanti Bankası’nın kadınlar için özel olarak hazırladığı destek paketi kapsamındaki POS’tan da yararlanabiliyor. Şirket kredi kartı gibi firma çalışanları için kolay kontrol imkanı sunan fırsatların yanı sıra daha farklı kolaylıklar sağlayan vadeleri opsiyonlu ticari taksitli kredi destek paketinden yararlanmak isteyen kadınlar, Garanti Bankası’nın şubelerinden detaylı bilgi alabilirler.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2017, 18:47
YORUM EKLE