Güncel Kredi Faiz Oranları İle Konut Kredisi Hesaplama

Bankaların konut kredisi faiz oranları her geçen gün biraz daha yükselmeye devam ediyor. Bankaların güncel konut kredisi faiz oranları ile konut kredisi hesaplama detayları haberimizde...

BANKALAR VE KREDİLER 05.09.2018, 11:09 19.01.2019, 01:09
Güncel Kredi Faiz Oranları İle Konut Kredisi Hesaplama

120 ay vadeli 100 bin lira konut kredisi çeken kişilerin aylık ödemeleri ne kadar olacak? En uygun konut kredisi veren banka hangisi, en düşük konut kredisi faizi kaç? 

İş Bankası Konut Kredisi Hesaplama 

Şu anda en uygun konut kredisi veren banka olan İş Bankası konut kredisi faiz oranı yüzde 1,65 olarak uygulanıyor. 120 ay vadeli 100 bin lira konut kredisi çeken kişilerin aylık ödemeleri ise şu şekilde gerçekleşiyor;

Ziraat Bankası Konut Kredisi Hesaplama 

Bir dönem indirimli konut kredisi faiz oranı uygulayan ve 0,98 konut kredisi faizi ile ev sahibi yapan Ziraat Bankası şu anda ne yazık ki yüzde 1,67 oranı ile kredi veriyor. Ziraat konut kredisi faiz oranları yüzde 1,67 seviyesinden başlıyor. 

Halkbank Konut Kredisi Hesaplama 

Halkbank hesaplı evim konut kredisi faiz oranı olarak müşteilerine yüzde 1,89 oranından başlayan seçeneklerle kredi kullandırıyor. 100 bin lirayı aşan kredi taleplerinde oran yüzde 1,99 seviyesine çıkıyor. 

Kuvet Türk Konut Finansmanı / Konut Kredisi Hesaplama 

Faizsiz bankacılık hizmeti veren bankalar arasında yer alan Kuveyt Türk kar oranı üzerinden kredi kullandırıyor. Kuveyt Türk konut kredisi fazi oranı yüzde 1,96 olarak uygulanıyor. 

ICBC Bank Konut Kredisi Hesaplama 

Türkiye'ye yeni giren Çinli bankacılık devi ICBC Bank konut kredisi faiz oranı olarak yüzde 2,0 kredi faiz oranı uyguluyor. Bankadan konut kredisi çekmek isteyen kişilerin aylık ödeme tablosu ise şu şekilde;

Vakıfbank Konut Kredisi Hesaplama 

Vakıfbank sarı panjur konut kredisi paketinde müşterilerine konut kredisi faiz oranı için 100 bin liraya kadar olan kredi başvurularında geçerli olmak üzere yüzde 2,19 oranı ile konut kredisi kullandırıyor. 

Garanti Bankası Konut Kredisi Hesaplama 

Türkiye'nin en güçlü özel bankalarından biri olan Garanti konut kredisi paketinde şu anda 120 ay vadede 100 bin lira için yüzde 2,20 olarak uygulanıyor. 

Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi Hesaplama 

Konut kredisi paketinde yüzde 2,42 faiz oranı ile kredi veren Yapı Kredi konut kredisi taksit seçenekleri 100 bin lira konut kredisi paketinde 120 ay vadeli olarak şu şekilde hesaplanıyor;

Finansbank Konut Kredisi Hesaplama 

QNB Finansbank konut kredisi faiz oranı olarak yüzde 2,40 ile kredi kullandırırken 120 ay vadeli konut kredisi kullanan kişilerin 100 bin liralık konut kredisi paketinde aylık ödemeleri 2 bin 547 lira oluyor. 

Yorumlar (0)