Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Kamu bankaları arasında yer alan Halk Bankası kamu çalışanlarına özel kredi kampanyası düzenliyor. Detaylar haberimizde...

BANKALAR VE KREDİLER 08.10.2018, 14:12
Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Acil nakit para ihtiyacı duyan ya da farklı nedenlere nakit para desteği ihtiyacı olan kamu çalışanlarına Halk Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası düzenliyor. 

36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi 

Kamu çalışanlarının bireysel nakit ihtiyaçlarını desteklemek üzere Halk Bankası kamu çalışanlarına özel kredi paketi hazırladı. 

Banka düzenlenen kampanya kapsamında 50 bin liraya kadar kredi tutarını 36 ay vadeli olarak kullandırıyor. Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranı kampanyaya özel olarak yüzde 2,89 olarak uygulanıyor. 

Düzenlenen kampanya kapsamında 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık ödemeleri 490,58 lira olarak gerçekleşiyor. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren banka müşterilerine dosya masrafsız kredi kullanma imkanı da sunuyor. 

Dosya masrafsız ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 2,94 olarak uygulanırken, dosya masrafı ödeyen kişilere ise Halkbank kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 2,89 olarak uygulanıyor. 

Halkbank SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank ihtiyaç kredisi SMS ile başvuru işleminde bulunmak isteyen kişiler 3452 numarasını kullanabiliyor. Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden büyük harflerle KAMU yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra yine her birinin ardında boşluk bırakıp kimlik numarası, gelir bilgisi ve çekilmek istenen kredi tutarını yazıp 3452 numarasına göndermeniz yeterli oluyor. 

Halk Bankası Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası Örnek Ödeme Tablosu 

Kamupersoneli.net - Ankara

Yorumlar (0)