Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranları (Hesaplı Evim Konut Kampanyası)

Halk Bankası konut kredisi paketleri ile ev sahibi olmak isteyen kişilere finansman desteği sağlamaya devam ediyor. Halkbank konut kredisi faiz oranları, konut kredisi başvuru şartları ve diğer detaylar haberimizde...

BANKALAR VE KREDİLER 17.10.2018, 12:16 19.01.2019, 01:00
Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranları (Hesaplı Evim Konut Kampanyası)

Halk Bankası konut kredisi paketlerinde avantajlı koşullar ile ev sahibi olmak isteyen kişilere çeşitli seçenekler sunuyor. 

Banka farklı isimler altında çeşitli kampanyalar düzenlerken şu anda en uygun konut kredisi faiz oranı Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi kampanyası ile sunuluyor. 

Halk Bankası Hesaplı Evim Konut Kredisi Kampanyası 

Halkbank hesaplı evim kredisi ile konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 2,09 faiz oranı ile kredi kullanma fırsatı sunuyor. Konut kredisi faiz oranları için sunulan seçenekler şu şekilde sıralanıyor;

Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi Kampanyası (500 TL, 100.000 TL) % 2,09

Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi Kampanyası (kamupersoneli.net 100.001 TL, 500.000 TL) % 2,39

Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi Kampanyası (500.001 TL Ve Üzeri Tutarlar İçin) % 2,49

Halkbank Konut Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halk Bankası konut kredisi başvurusu için satın alınmak istenen konutun tapusu, konut kredisi çekmek istiyorum diyen kişinin kimlik, ikamet ve aylık gelir belgesi ile en yakın Halkbank şubesi üzerinden konut kredisi başvuru formu doldurması yeterli oluyor. 

Yine Halkbank internet sitesi üzerinden online konut kredisi başvuru imkanı sunulmakta olup yapılan inceleme sonrasında konut kredisi ön onayı verilmekte ve ardından bu kredi SMS onayı mesajı ile beraber yukarıda yazılı olan evraklar ile Halkbank şubeleri üzerinden kredi başvurusu yapılmaktadır. 

Halkbank Konut Kredisi Ekspertiz Ücreti Ne Kadar?

Halkbank konut kredisi masrafları arasında konut kredisi ekspertiz ücretleri de yer almakta olup Halkbank ekspertiz ücreti 2018 dönemi için 650 lira olarak tahsil edilmektedir. 

Halk Bankası konut kredisi dosya masrafı ya da bilinen diğer adı ile Halkbank konut kredisi tahsis ücreti ise 475 lira olarak alınmaktadır. 

Yorumlar (0)