Halkbank'tan Bordro24 İhtiyaç Kredisi İmkanı

Maaşını Halkbank'tan alanlara özel Bordro24 ihtiyaç kredisi ile 48 ay vadeyle 50.000 TL'ye kadar kredi imkanı sunuyor. Başvuruda bulunmak için Halkbank şubelerine uğrayabilir yada sms ile başvuru yapabilirsiniz.

Halkbank'tan Bordro24 İhtiyaç Kredisi İmkanı

Türkiye'nin kamu bankalarından biri olan ve uzun yıllardan beri kaliteli hizmet anlayışını benimseyen Halkbank, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre bankacılık ürünleri sunan bir bankadır. Halkbank kamu sektöründe çalışanlara, özel sektörde çalışanlara, emeklilere, şirketlere yani her türlü vatandaşın parasal gereksinimlerine destek olmaktadır. Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyalarından biri olan Bordro24, maaşını Halkbank'tan alan müşterine özel hazırladığı bir kredidir.

Halkbank Bordro24 İhtiyaç Kredisi'ne Nasıl Başvurabilirim?

Halkbank Bodro24 İhtiyaç Kredisi başvuru şartlarından ilki, maaşınızı Halkbank'tan alıyor olmanızdır. Krediye başvuru için kamu çalışanı olmanıza da gerek yoktur. Özel sektörde çalışıyorsanız maaşınızı Halkbank'a taşıyarak, Bordro24 İhtiyaç Kredisi'nden yararlanabilirsiniz. Halkbank Bordro24 Kredisi'ne SMS ve İnternet yoluyla başvuru yapabilirsiniz. SMS ve İnternet üzerinden başvuru yaparak kullanabileceğiniz kredi tutarı 15 bin TL'dir. 15 Bin TL üzeri tutarlarınız için Halkbank Şubelerinden başvuru yapmanız gerekmektedir. Bordro24 İhtiyaç kredisi kapsamında en fazla 50.000 TL kredi kullanılabilir. SMS ile başvuru için B24, TC Kimlik Numarınızı, gelir tutarınızı, kredi tutarını yazarak 3542'e mesaj atmanız yeterlidir. Kredi isteğinizin sonucu SMS ile tarafınıza bildirir. Sonuç olumlu ise Halkbank Şubelerine giderek, kredi işlemlerini tamamlayarak kredinizi kullanabilirsiniz.

Halkbank Bordro24 İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Nedir?

Halkbank Bodro24 İhtiyaç Kredisi dosya masraflı ve dosya masrafsız olmak üzere iki farklı paket olarak hazırlanmıştır. Her iki paketin faiz oranları farklılık göstermektedir.

Örnek dosya masrafsız Bordro24 İhtiyaç Kredisi hesaplaması,

15.000 TL kredi tutarı için 48 ay vadeye 1,19% faiz oranı uygulanmaktadır. Aylık taksit tutarı 434 TL'ye denk gelmektedir.

50.000 TL kredi tutarı için 48 ay vadeye 1,19% faiz oranı uygulanmaktadır. Aylık taksit tutarı 1.446 TL'ya denk gelmektedir.

Dosya masraflı krediyi örneklendirmek gerekirse,

15.000 TL kredi tutarı için 48 ay vadeye 1,13% faiz oranı uygulanmaktadır. Dosya masrafı 78,75 TL'dir. Aylık ödeme tutarı 427 TL olmaktadır.

50.000 TL kredi tutarı için 48 ay vadeye %1,13 faiz oranı uygulanmaktadır. Dosya Masrafı 262,50 TL'dir. Aylık ödeme tutarı 1.424 TL'dir.

Her iki şekilde de kullanılanağınız kredilerde Halkbank Hayat Sigortası yapılması zorunludur.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE