Halkbank’tan Cesur Girişimci Kredisi

Kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin en köklü bankası olmasının yanı sıra her zaman bireysel müşterileri ile beraber küçük ve orta ölçekli işletmeleri için de destek olması ile tanınan Halkbank, cesur girişimciler için yeni bir kredi kampanyası düzenledi.

BANKALAR VE KREDİLER 19.08.2017, 14:12 19.08.2017, 13:28
Halkbank’tan Cesur Girişimci Kredisi

Her geçen gün ülkede yeni üniversite mezunlarının ortaya çıkması ile beraber bu mezunların bir kısmı da başkalarının yanında çalışmak yerine kısa bir süre çalışıp deneyim kazandıktan sonra kendi kanatları ile uçmak arzusuna kapılıyorlar. İşte Halk Bankası bu cesur ve genç girişimcilere destek vererek onların ilk başta ihtiyaç duracakları finans desteğini veriyor. Bugünün genç ve cesur girişimcilerinin önünü açıp onlara bu desteği sağlayarak ileride büyük sanayici olma hayallerini de desteklemiş bulunuyor.

Siz de Halk Bankasının cesur girişimci kredisinden yararlanmak ve kendinize ait küçük bir işletme açmak istiyorsanız bunun için üniversite mezunu olmanız gerekmektedir. İş kurmayı düşündüğünüz alan ile ilgili bir üniversiteden mezun olmuş iseniz okulunuzun yüksek okul ya da fakülte olması gerekmektedir. Bunun dışında en az iki sene süresince üniversiteden mezun olduğunuz alan ile ilgili bir iş sektöründe deneyim kazandığınızı belgelemeniz gerekmektedir.

Bunun dışında 35 yaşından gün almamış bir genç girişimci iseniz ve okumuş olduğunuz eğitim alanınız ile ilgili bir iş kurmak istiyorsanız ya da bu alanda çalışmaya devam ediyorsanız siz de Halk Bankasının cesur girişimciler için hazırlamış olduğu Halkbank cesur girişimci kredisi için başvuru yapabilirsiniz.

Her zaman küçük ve orta ölçekli işletmeler olan KOBİ’lerin yanında olan Halk Bankası şimdi de cesur ve genç girişimciler için özel olarak bir kredi kampanyası düzenlemiş durumda. Başvuru yapmak istediğiniz bu kredi için en üst limit miktarı 75.000 Türk Lirasıdır. Aylık eşit taksitler şeklinde ödeme imkanı sunulan bu kampanyada vade süresi ise en uzun 48 ay. Aynı zamanda 1 yıl süresince ana para ödemesiz bir dönem sunulmaktadır. Bu kredi ile ilgileniyorsanız en yakın Halkbank şubesine başvurmanız ise yeterli.

Yorumlar (0)