Ing Bank İhtiyaç Kredisinde Ne Kadar Faiz Alıyor?

İhtiyaç kredisi denildiğinde akla ilk gelen bankalardan biri ING Bank oluyor. Kredi çekmeye ihtiyacınız olduğu takdirde, ING bank en uygun faizlerle yanınızda olacaktır.

Ing Bank İhtiyaç Kredisinde Ne Kadar Faiz Alıyor?

İhtiyaç kredisi artık günümüzün kurtarıcısı gibi bir duruma gelmiştir. Bu nedenle tüm bankalar kendi çaplarında ihtiyaç kredisi kapsamında kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalar kişilere özel ya da etkili sonuçlar doğurması adına iyice düşürülmüş miktarda faiz oranları içermektedir. Bu bankalar arasında yer alan ING bank, kendi bünyesinde bulunan ihtiyaç kredisi ile ilgili belirli kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyalar dışında da olsa ING bank ihtiyaç kredisi için oldukça iyi faiz oranları sunmaktadır.

Faiz oranları açısından yapmış olduğu kampanyalar ya da kendi bünyesindeki ihtiyaç kredisi sistemine ait faiz oranları oldukça uygundur. İhtiyaç kredi çekmeye ihtiyacınız olduğu takdirde, ING bank en uygun tercihlerden biri olacaktır. 1500 ve 6000 arası 48 ay vade ile kredi çekmek isteyen kişilere %1,84 değerinde bir faiz oranı uygulanmaktadır. 6000 ve üstü bir tutarda 48 ay vade ile kredi çekmek isteyenler içinse %1,39 değerinde faiz oranı uygulanmaktadır. Oldukça uygun faiz oranlarına sahip olan ING bank içerisinde yer alan ihtiyaç kredisine de başvurmak oldukça kolaydır. ING bank kredi başvurusu cepten yapılabilmektedir. Aynı zamanda diğer kredi başvuru yöntemlerini de kendi sisteminde barındırmaktadır. ING bank kredi başvurusu sms yolu le de yapılabilmekte ve oldukça talep almaktadır. Bu başvuru yöntemleri ile kolay ve rahat bir şekilde başvurulabilmektedir. Aynı zamanda herhangi bir durum için dahi ihtiyaç kredisine başvurulabilmektedir. Ev, taşıt için illa konut ve taşıt kredilerine başvurma gibi bir zorunluluk yoktur. Ancak başvuru durumunda bakılan en önemli şey kredi notudur.

Kredi Notu Nedir?

Bir bankadan kredi çekmek istediğiniz takdirde ilk bakılacak olan şey kredi notunuzdur. Bu kredi notu kişinin tüm banka geçmişine ait çıkarılmış bir nottur. Bankalarda bulunan hesap geçmişiniz, yaptığınız işlemler, kredi çekip geri ödememe ya da kart borcu gibi birçok durumun yer aldığı bu belge kredi çekerken oldukça önemli bir belgedir. ING bank kredi başvurusu sırasında da bu nota bakmaktadır. Kredi notunuzun düşük olması halinde kredi çekme imkânınız da bir o kadar düşük olacaktır.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE