Ing'den Kişiye Özel Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi

ING Bank, 25.000 TL'ye kadar, 48 ay vadeli ve uygun faizli ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. Başvuruda bulunmak için şubeye gitmenize kalmadan bir sms ile işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

BANKALAR VE KREDİLER 09.09.2017, 11:38
Ing'den Kişiye Özel Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi

Okulların açılmasına kısa bir süre kala okul ve bayram harcamalarının arttığı şu dönemde hepimiz zaman zaman nakit sıkıntısı çekiyoruz ve karşımıza çeşitli banka kampanyaları çıkıyor. Nakit ihtiyacımıza karşı yararlanabileceğimiz kredi tipi olan ihtiyaç kredisi kampanyaları oldukça fazla olmakla beraber bu kapsamda özellikli bir kredi olarak ING Bank İhtiyaç Kredisi bizlere özel faiz oranı uygulaması ile kişisel imkanlar sunmanın yanı sıra  cazip faiz ve vade uygulaması olarak da oldukça güzel bir kampanya. Kredinin detaylarını hep beraber incelediğimizde;

ING Bank İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Farklı bir ihtiyaç kredisi uygulamasıyla karşımıza çıkan ING Bank kişiye özel faiz oranlı ihtiyaç kredisi şartlarından yararlanabilmek için;

  • Nakit ihtiyacı 5001 TL  ve 25.000 TL arasında olan müşterilerin faydalanabileceği bir kredi türüdür.

  • Kredinin maksimum vadesi 48 ay olarak karşımıza çıkmaktadır.

  • Kredi kayıt bürosu notu ele alınarak kredi imkanı sunulmaktadır. Buna göre, KKB risk raporu 1700 ve üzerinde olan müşterilere daha düşük faiz imkanı uygulaması yapılmaktadır. Eğer kişinin kredi skoru 1700 ve üzerindeyse 18 ay vadeye kadar % 0,79, vade tercihiniz daha uzun olursa da 24-60 ay arasında ise aylık %0,99 faiz oranı uygulanmaktadır. Kredi skoru 1600 ile 1699 arasında olan müşterilere ise %1,19 faiz imkanı sağlanmaktadır.KKB risk raporunuzu ING Bank şubeleri aracılığıyla ve internet bankacılığı yoluyla öğrenebilirsiniz. ING Bank İhtiyaç Kredisi Hesaplama  örneklerine baktığımızda; 12 ay vadeli 5000 TL 'lik bir kredi talebiniz olursa % 0,79 faiz oranından aylık taksit ödemesi 443 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. 5412 TL geri ödeme tutarı ve sigorta kesintileri hariç 99 TL masrafı bulunmaktadır.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

 ING Bank kişiye özel ihtiyaç kredisi başvurusunu, ING Bank internet bankacılığı aracılığıyla ya da SMS yoluyla 2205 kısa mesaj atarak TCKN bilgilerinizi lgöndererek gerçekleştirebilirsiniz.Kredi onayınız geldikten sonra da size en yakın ING Bank şubesine giderek kredinizi kolaylıkla kullanabilirsiniz. İaterseniz de ING Bank şubelerine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilir ve size özel faiz imkanı ve ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. 

Yorumlar (0)