İş Bankası Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar Arasına Katıldı

Bedelli askerlik başvuruları kabul edilmeye başlanırken bankaların bedelli askerlik kredisi kampanyaları da tüm hızı ile devam ediyor. İş Bankası bedelli askerlik kredisi faiz oranları ve diğer detaylar haberimizde...

BANKALAR VE KREDİLER 11.08.2018, 10:01 30.01.2019, 23:09
İş Bankası Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar Arasına Katıldı

15 bin lira olarak açıklanan bedelli askerlik ücreti ödemesi için nakit finansman desteği arayan kişilere İş Bankası bedelli askerlik kredisi desteği sağlamaya başladı. Banka tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

Bedelli Askerlik Kredisi 

İş Bankası, bedelli askerlik ödemelerinize destek için yanınızda... 2018 yılı bedelli askerlik için İş Bankası ihtiyça kredilerinden 48 aya varan vadelerle yararlanabilirsiniz. Kredi taksit hesaplama aracımız ile size özel faiz oranlarını görebilir ve bütçenize en uygun ödeme planını seçerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

İş Bankası Bedelli Askerlik Kredisi Hesaplama 

Yani yukarıda yazan açıklamadan da anlaşılacağı üzere banka ayrı bir bedelli askerlik kredisi vermiyor ancak bu isim altında ihtiyaç kredisi paketlerine yönelik başvuruları kabul ediliyor. Şu anda İş Bankası bayram kredisi kampanyası kapsamında düşük faizli kredi kullandırılıyor. İş Bankası bedelli askerlik kredisi faiz oranı bu kapsamda yüzde 1,89 olarak hesaplanıyor.

48 Ay vadeli 15 bin lira bedelli askerlik kredisi kullanan bir kişinin aylık ödemesi yüzde 1,89 faiz oranı ile 516,08 lira olarak hesaplanıyor. Bu da pek çok bankaya oranla son derece makul bir kredi seviyesi olarak öne çıkıyor. 

Yorumlar (0)