Kolay Kredi Veren Bankalar

Vatandaşlar zaman kısıtlaması yaşadıkları anda ya da acil nakde ihtiyaç duyduklarında en kısa zamanda 'nasıl kredi çekebilirim'in yollarını ararlar.

Kolay Kredi Veren Bankalar

Bu konuda tüketicilere kolaylık sağlamak adına kolay kredi veren bankalar vardır. Bu bankaların kolay kredi verme sebepleri başvuru kanallarının online olması ve kredi limitidir. Çünkü online başvurularda kredi limitini biraz daha aşağı çekip kişilerin ödeyebilme gücünü arttırmak bankaların düşündüğü bir yoldur. Yüksek meblağlı ihtiyaç kredilerini şubelere giderek ve gerekirse kefil ve teminat göstererek vermektedirler. Onun için kolay kredi almak isteyen vatandaşlar kredi çekme limitlerinin beklentilerini yüksek tutmamaları gerekmektedir. 

Hangi Bankalar Kolayca Kredi Veriyor?

Enpara.com Anında Kredi: Enpara bir QNB Finansbank kuruluşudur. Anında kredi çekmek istiyorsanız enpara.com size üst limiti 30 bin Türk Lirası olan anında krediyi 48 ay vadeli çekmenize imkan tanıyor. Enpara müşterisi olmasanız dahi yetkili kişi sizi adres verdiğiniz yerde ziyaret edip imzalarınızı alıp işlemlerinizi tamamlıyor. Anında kredi ile evrak hazırlama, kefil bulma gibi bir durumuzun yok . Krediniz sizin kredi notunuza göre ve SGK hizmet dökümünüze göre belirlenmektedir. Bu şartları taşıyorsanız enpara.com dan anında kredi için başvuru yapabilirsiniz.

Aktifbank N Kolay Kredi: Aktifbank müşterilerine en az 2 bin Türk Lirası azami ise 30 bin Türk Lirası kredi kullandırıyor. % 2,29 faiz oranıyla kullandırılan krediyi 12 ile 48 ay vadeli ödeyebiliyorsunuz. 

Cepteteb Online Kredi: Türkiye Ekonomi Bankası online kredi ile kolay kredi talebinde bulunmanıza fırsat veriyor. Bankada sıra beklemenize, evrak hazırlamanıza gerek kalmadan 30 bin Türk Lirası krediyi anında çekmenizi sağlıyor. 48 ay vadeli olarak sunulan krediye TEB internet sitesinden online başvuru yapabilirsiniz.

ING Bank E- Kredi: ING Bank'ın sunmuş olduğu bu kredi için şubeye gitmeye gerek yok. ING Bank internet sitesi üzerinden başvurun belirttiğiniz adreste sözleşmenizi imzalamak için yetkililer gelsin ve krediniz hesabınıza yatsın. ING Bank e-kredi ile 50 bin Türk Lirasını 48 ay vadeli olarak müşterilere sunuyor. Üstelik evrak hazırlama gibi bir derdiniz olmadan. 

Türkiye İşBankası: İşbankası'nın tüketiciler için sunduğu üst limit 25 bin Türk Lirası olan krediyi 48 ay vadeli olarak talep edebilirsiniz. Bu krediye anında sahip olmak için mobil uygulama olan İşcep ile ya da İşbankası'nın internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. 

Bunun duşında Denizbank, Akbank, Yapı Kredi Bankası gibi bankalarda kolay kredi veren bankalar arasında. Kolay kredi veren bankalar hakkında daha detaylı bilgi almak için bankaların internet siteleri ya da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE