Kuveyttürk Araç Kredisi Veriyor!

Faizsiz bankacılık yapan Kuveyt Türk araç almak isteyen müşterilerine uzun vadeli araç kredisi imkanı sunuyor. Detaylar haberimizde...

Kuveyttürk Araç Kredisi Veriyor!

Otomobil almak istiyorsunuz ama yeterince paranız yok. Biriktirip almak da uzun sürecek diye üzülüyorsanız, faizsiz bankacılık yapan Kuveyt Türk size bu konuda yardımcı olabilir. Ama benim almak istediğim sıfır km yeni model diye ya da ama benim almak istediğim beş yaşında bir araba kredi verir mi acaba diye düşünmeyin. Kuveyt Türk her iki durumda da araç finansman desteği sağlıyor müşterilerine. Nasıl başvurabiliriz iletişim nasıl derseniz. Kuveyt Türk kredi başvurusu sms, telefon ile ya da en yakın şubeye giderek bilgi alabilirsiniz.

Hayalinizdeki Otomobil Sizin Olabilir

Kuveyt Türk sıfır modellerde de kullanılmış ikinci el arabaları satın alma durumlarında da müşteri açısından uygun vadelerle uygun ödeme koşullarıyla araç finansmanı sağlıyor. Eğer alacağınız otomobil ikinci el bir otomobilse banka beş yaşına kadar olanlara araç finansmanı sağlayabiliyor.

Araç finansmanını Bankaya Geri Ödeme Süresi

Banka müşterinin seçtiği ve zorlanmadan ödeyebileceği vadelerle araç finansmanını sağlıyor. Araç finansmanını verirken de alırken de banka her açıdan kolaylık sağlayarak size yeni bir otomobil sahibi olma fırsatı veriyor. Araç finansmanının geri ödeme süresini müşteri belirliyor fakat bu süre maksimum 48 ayı geçemiyor.

Otomobil bedelinin ne kadarını banka araç finansmanı olarak sağlıyor?

Her otomobilin yılına modeline türüne göre belirli oranlarda peşinatları belirlenir. Bu bedel tutardan düşülerek kalan tutar araç finansmanı olarak alınabilir.

Sadece otomobil finansman desteğimi sağlanıyor? 

Otomobille bu trafik aşılmaz bu yollar çekilmez daha özgür ve daha hızlı olmak istiyorum diye düşünüyorsanız Kuveyt Türk artık motosiklet için de finansman desteği sağlıyor. Alacağınız motosikletin yeni yani sıfır km bir motosiklet olması gerekiyor. Motosiklet desteği içinde Kuveyt Türk kredi başvurusu sms telefon ile ya da şahsen başvurarak bilgi alabilir sorularınıza bankanın internet sayfasından da cevap arayabilirsiniz.

Motosiklet desteğini kaç ayda geri ödemem gerekiyor

Motosiklet desteği için de geri ödeme süresini müşteri kendisi belirleyebiliyor ve bu süre en fazla 48 aylık bir tercih yapabiliyor. Motosiklette sadece yeni yani sıfır motosikletler destek kapsamındadır. Şayet motosiklet için desteğe başvuracaksanız proforma fatura sunmanız gerekmektedir.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2017, 18:47
YORUM EKLE