Tatil Keyfi Hsbc İle Güzel!

HSBC Bank, Premier kredi kartı sahiplerine D–Marin’ de % 30 indirim imkanı sunuyor. Ayrıntılar haberimizde...

BANKALAR VE KREDİLER 15.09.2017, 13:40
Tatil Keyfi Hsbc İle Güzel!

Tatilin Keyfi Hsbc İle Güzel!

Gün geçmiyor ki bankalar güncel kampanyalarına bir yenisini eklemesin. Ancak, güncel kampanyaların yanı sıra dönemsel kampanyalar da yoğun talep görmektedir. Özellikle de bayram dönemleri ve yaz dönemlerinde bankalar tarafından hazırlanan kampanya içerikleri müşteriler tarafından ilgi görmektedir. Yaz sezonunda hazırlanmış olan kampanyaların içerisinde, son dönemlerde öne çıkmış olan bir kampanya dikkatimizi çekmektedir. Kampanyanın detayı diğer kampanyaların içeriklerinden biraz farklı olsa da, gayet avantajlı bir kampanya olduğu görülüyor.

Kampanyanın uygulayıcısı HSBC olup, kampanya tam da yaz sezonu için hazırlanmıştır. Eğer siz de HSBC Premier kredi kartı sahibi iseniz, o halde D – Marin’ de % 30 indirim kampanyası tam sizlik.

Tatilin keyfi HSBC ile güzel!

Siz de yaz tatilinizi HSBC Bank ayrıcalıkları ile yaşamanın keyfini sürmeye başlayın. HSBC premier kart müşterisi iseniz, D – Marin Turgutreis ve D – Marin Göcek bürolarında tekne bağlama işlemlerinde, elektrik ve su faturası ödeme işlemlerinde, D – Marin Turgutreis Yat Kulübünde, The Blue Point Beach Club’ da, D – SPA ve de D – Gymde yaptığınız tüm alışverişlerde geçerli olacak kampanyadan hemen faydalanmaya başlayın, yazın son demlerinin tadını çıkarın.

Kampanya Hangi Tarihleri Kapsamaktadır?

HSBC ile D – Marin’ de % 30 indirim kampanyası 20 Haziran 2017 ile 31 Ekim 2017 tarihleri arasını kapsamakta olup, yukarıda belirtilen yerlerde belirtilen harcamaları yaptıktan sonra, hesap ekstrenizde % 30 indirim kredi kartınıza yansıtılacaktır. Kampanya kişi bazlı olup, her kişinin bir aylık dönemde faydalanacağı en yüksek tutar 300 TL ile sınırlı olmaktadır.

HSBC D – Marin2 de % 30 indirim kampanyası ve diğer kampanyalar ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilmek için ve HSBC Bankası’ nın güncel kampanyalarından haberdar olabilmek için HSBC Bank resmi web sitesi olan www.hsbc.com.tr adresini düzenli olarak ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Siz de hemen HSBC bank internet bankacılığı ya da şubeleri ile görüşerek HSBC Premier karta nasıl sahip olacağınıza dair bilgilere ulaşabilir ve yazın son demlerini kaçırmadan, bu avantajlı tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Yorumlar (0)