Türkiye Finans’tan Kobilere Özel Kampanyalar

Türkiye Finans, sağladığı faizsiz kredilerle müşterilerine özel kampanyalar sunup KOBİleri finanssal olarak desteklemeye devam ediyor.

Türkiye Finans’tan Kobilere Özel Kampanyalar

Türkiye Finans Teşvik ve hibe programlarına yaptığı aracılıklarla ilgili açıklamaları aşağıda bulabilirsiniz.

KOSGEB’den destek almaya hak kazananlar

Türkiye Finans KOSGEB’le imzaladığı Eş Finansman Protokolü ile KOSGEB veri tabanına kayıtlı olan KOBİ’lerden destek almaya hak kazananlara katılım bankacığı prensipleri doğrultusunda çözümler sunuyor.

Ticaret ve Sanayi Odalarıyla Yaptığı Anlaşmalar Çerçevesinde Sağlanan Destekler

Türkiye Finans, anlaşma imzaladığı Ticaret ve Sanayi Odaları’nın üyelerine özel hazırladığı Avantaj Hizmet Paketi ile uygun kâr oranları ve avantajlı komisyonlarıyla KOBİ Finans desteği sağlamaktadır.

Oda üyelerine sağlanan destekler Avantaj Hizmet Paketi adı altında sunulmaktadır. Bu destekleri; Kurumsal finansman desteği, leasing, teminat mektupları, dış ticaret işlemlerinde avantajlı komisyon ve kâr oranları ve bankacılık hizmetlerinde ekstra avantajlar şeklinde sayabiliriz.

​​Kredi Garanti Fonu A.Ş. (KGF) Kredileri

Türkiye Finans Kredi Garanti Fonu kefaleti ile KOBİ’lere en çok finansman imkânı sağlayan banka olma özelliğiyle de önce çıkmaktadır. KGF gerekli teminatı bulamadığı için finansman ihtiyacını bulmakta zorluk çeken KOBİ’lerin bankalardan kredi kullanabilmelerini sağlamaktadır. ve Kamu Ortaklı bir kuruluş olan Kredi Garanti Fonundan kefalet teminatı alan KOBİ’lere de kredi imkânı sunmaktadır.

Türkiye Finans Hibe ve Teşvikler Konusunda Destek Veriyor

Türkiye Finans KOBİ’lere üretim ve yatırım teşvikleri konusunda danışmanlık hizmeti ve KOBİ finans destekleri sunmanın yanında, KOBİ’lere teşviklerden yararlanabilmeleri için proje çalışmalarının yürütülmesi konusunda bilgi ve saha desteği vermektedir.

Yatırım Destekli Teşvik Kredilerinde de Türkiye Finans Yanınızda

Türkiye Finans ilgili bakanlıkla imzaladığı protokol gereği, Yatırım Teşvik belgesi olan KOBİ’lere Yatırım türlerine göre değişen oranlarda Teşvik Kredisi vermektedir. Bu krediyi almak isteyenlerin Ekonomi Bakanlığı onayını almaları gerekmektedir.

KOBİ Kart Koruma Planıyla Tüm Kartlarınız Koruma Altında

Türkiye Finans KOBİ’lere sunduğu yatırım kolaylığı gerekli finansman sağlama yanında aynı zamanda sahip oldukları kartları koruma altına almaktadır. Kartın kaybolması ya da çalınması durumlarına karşı teminat vermektedir.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2017, 09:40
YORUM EKLE