VakıfBank Cardium Alışveriş Kredisi Başvuru Koşulları

Vakıfbank, müşterilerine uygun faizli Cardium alışveriş kredisi imkanı sunuyor. Maksimum kullanılabilecek limit 2.500 Tl'dir. Detaylar haberimizde...

VakıfBank Cardium Alışveriş Kredisi Başvuru Koşulları

Vakıfbank sağladığı bir çok avantaj ile birlikte müşterisinin ihtiyaç ve taleplerine her zaman en uygun şekilde karşılık vermektedir. Alışveriş yaparken artık zorlanmaya başladıysanız siz de Vakıfbank Cardium Alışveriş Kredisi fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bir çok kişi bu krediye başvurusunu yaparak alışverişini daha kolay bir şekilde yapmaya başlamıştır.

Vakıfbank Cardium Alışveriş Kredi başvurusu için gerekenler!

Vakıfbankın sunduğu avantajlı bu krediden yararlanmak için Vakıfbanka ait bir kredi kartın sahip olmanız gerekmektedir. Bu kartlar üzerinden yapacağınız alışveriş ödemesini, alışverişinizden sonraki 30 gün içerisinde Vakıfbank Cardium Alışveriş Kredi ile finansını sağlayıp daha uzun vade seçeneklerinden faydalanma olanağına sahip olabilirsiniz. Bu şekilde alışverişinizi rahat rahat yapıp taksitler şeklinde ödeyerek bütçenizi zorlamamış olacaksınız. Bu kredi için uygun olup olmadığınızı Vakıfbank şubesine dahi gitmeden cep telefonundan öğrenmeniz artık mümkün hale gelmiştir. Arasınd bir tane boşluk olacak şekilde CARDIUM TC AYLIK GELİRİNİZ yazıp 5724 numarasına gönderip başvuru yapmanız mümkün hale gelmektedir. Kredi başvurunuzun uygun olup olmadığına dair Vakıfbank bilgi mesajı yollayacaktır. Cevabın olumlu olduğuna dair bir mesaj almanızın ardından ise en yakın Vakıfbank şubesine gitmeniz gerekmektedir. En yakın Vakıfbank şubesine giderek gerekli belgelere ve eklere imzanızı atıp doldurduktan sonra Vakıfbank Cardium Alışveriş Kredinizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vakıfbank Cardium Alışveriş Kredisi çekmek için gerekli koşullar!

 Vakıfbank şubesinden alışveriş kredinizi çekmek için geçerliliği olan bir kimlik belgesi getirmeniz gerekmektedir. Bu kimlik belgesi, nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ve pasaport olabilmektedir. Ayrıca bu belgelere ek olarak taksitlendirmek istediğiniz alışverişinize ait bir faturayı da yanınızda getirmeniz gerekmektedir. Vakıfbank nakit avans 2017 kredinin avantajlı yanlarından biri de kredi tahsis ücreti istenmemesi ve maaş bordosu gibi gelir belgesinin istenmemesi olmuştur. Bir de buna ek olarak yıllık zorunlu hayat sigortası da bu kredi de yapılmamaktadır.  Bu krediden çekebileceğiniz tutar 500 - 2.500 Türk Lirası arasındadır. Vakıfbank kredi kartı taksitli nakit avans kampanyasının Faiz oranı ise %1,55 üzerinden hesaplanıp 3 aydan 24 aya kadar da vade imkanı sağlanmaktadır. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE