Vakıfbank Kredi Kartları İle Avantajlı Alişverişin Keyfini Çıkarın

Vakıfbank'ta farklı kesimlere hitap eden 11 adet kredi kartı seçeneği var. Futbol severlere özel taraftar kart ile hem siz kazanın hem takımınız kazansın. Yada tarım kart ile çiftçilik girişimize katkı sağlayın.

BANKALAR VE KREDİLER 12.08.2017, 10:20
Vakıfbank Kredi Kartları İle Avantajlı Alişverişin Keyfini Çıkarın

Vakıfbank, Türkiye’nin en köklü ve en güvenilir bankalarından biri olarak gün geçtikçe büyümeye ve yenilenmeye devam ediyor. Çeşitli kredi olanakları, avantajlı banka kartlarının yanı sıra her geçen gün bünyesine eklediği yeni bir kredi kartıyla da bankacılık anlayışına tamamen yeni bir soluk getiriyor. Vakıfbank kredi kartları özelliklerini ve çeşitliliğini kısa alt başlıklar altında inceleyebilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartları

Vakıfbank’ta şu anda yer alan 11 adet kredi kartı seçeneği mevcuttur. Bu kartların bazıları kendi içlerinde de çeşitlendirilse de esas kullanılan kart isimleri şunlardır;

 • Vakıfbank Worldcard

 • Taraftar Kartlar

 • MilPlus

 • Platinum

 • Rail& Miles

 • Like Card

 • Ortak Markalı Kartlar

 • Tercih Kart

 • Sanal Kart

 • Business Card

 • Tarım Kart

Vakıfbank Kredi Kartı Yıllık Ücretleri

Kredi kartı yıllık ücretleri artık bazı bankalar tarafından iade edildiği veya alınmadığından detaylı bilgiyi bankanın müşteri hizmetlerinden almanızı öneririz. Vakıfbank kredi kartı yıllık ücretleri kart tipine göre değişkenlik gösterir. Ortalama 50 – 130 TL arasında değişen yıllık kart aidatları, seçilen kartın özelliklerine göre değişir.

Vakıfbank Kredi Kartı Avantajları

Vakıfbank kredi kartı avantajları da kartlara göre değişiyor. Örneğin taraftar kartlar ile tuttuğunuz takımın maç biletlerinden, stadın içerisindeki hizmet noktalarından, anlaşmalı benzin istasyonları, alışveriş merkezleri ve restoranlardan indirimli olarak yararlanabilirken, MilPlus kart ile yaptığınız tüm alışverişlerden kazanacağınız puanları millere dönüştürüp, uçuş bileti olarak kullanabilirsiniz. Eğer seyahatlerinizde uçak yerine tren veya YHT tercih ediyorsanız ise Rail& Miles kartla kazandığınız puanları bilet almak için kullanabilirsiniz. Ortak markalı kartlar kategorisinin içeriğinde ise ulaşabileceğiniz 6 farklı kart tipi vardır. Bunlar ASES, Kamusen, Öğretmenim, Şişli, Üsküdar ve Bartın Express kredi kartlarıdır. Bu kartların bazılarında yıllık kart aidatı yoktur. Düşük faiz oranlarının yanında oldukça avantajlı konaklama fırsatları da bulunmaktadır.

Vakıfbank kredi kartları hakkında daha detaylı bilgi almak için bankanın internet sitesini ziyaret edebilir ve bu sayede dakikalar içinde kart başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvurunuz onay alırsa en kısa sürede belirlediğiniz adrese posta yolu ile teslimatı yapılır.

Yorumlar (0)