Vakıfbank’tan Kobilere 2 Farklı Ödeme Seçeneği İle Kredi İmkanı

Vakıfbank, küçük ve orta büyüklükteki işletmelere iki farklı ödeme seçeneği ile 36 aya varan vadelerle uygun faizli kredi imkanı sunuyor.

Vakıfbank’tan Kobilere 2 Farklı Ödeme Seçeneği İle Kredi İmkanı

Her zaman küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin yanında olan Vakıfbank yine halden anlıyor. Özellikle yaz aylarının gelmesi ile beraber pek çok işletme ekonomik anlamda durağanlık yaşıyor ya da yeni ve farklı yatırımlar yapmak için nakit paraya ihtiyaç duruyor. Halden anlayan Vakıflar Bankası bu yaz aylarında acil nakde ihtiyaç duyan KOBİ’ler için özel bir kampanya düzenledi. Oldukça avantajlı olan bu kampanyada KOBİ’ler için ne gibi kolaylıklar var?

VAKIFLAR BANKASI KOBİLERİN YANINDA

Esnafa halden anlayan kredi kampanyası adı altında yapılan düzenleme ile küçük ve orta büyüklükteki esnafın özellikle yaz aylarında rahatlamasını hedefleyen Vakıfbank 2 faklı ödeme kolaylığı getirmiş durumda. Esnaflara özel olarak hazırlanmış bu kampanya ile mini kredi ve standart kredi kullanabilecekler. Mini kredi adı altındaki kampanya ile en fazla 20000 Türk Lirası değerindeki nakit parayı uygun faiz oranları ile 36 ay vade imkanı ile kullanma şansları bulunuyor. Aynı zamanda standart kredi adı altındaki kampanya ile yine 36 ay boyunca vade imkanı ve uygun faiz oranları ile en fazla 50.000 Türk Lirası değerinde nakit ihtiyacını karşılayabilecekler.

Ayrıca Vakıfbank 5 tane birbirinden farklı geri ödeme seçeneği sunarak küçük ve orta büyüklükteki esnafa uygun ödeme koşulları sunmuş durumda.

5 FARKLI GERİ ÖDEME SEÇENEĞİ

Vakıfbank bu yaz da KOBİ’lere olan desteğini devam ettiriyor. 20.000 Türk Lirası ile mini kredi ve 50.000 Türk lirası ile standart kredi kampanyası düzenlemiş olan Vakıfbank ayrıca uygun faiz oranı ve birbirinden farklı geri ödeme seçenekleri ile esnafa kolaylıklar sunuyor.

Her ay eşit taksitler halinde aldığınız kredinizi geri ödeyebileceğiniz gibi aynı zamanda 3 aya kadar hiç ödeme yapmadan daha sonra aylık eşit taksitler halinde ödemeye başlayabilirsiniz. Bunun yanında aylık eşit taksitler sizin için uygun değil ise ödemelerinizi 3 ay arayla da yapabilirsiniz. Esnafa verdiği destekle her zaman öncü banka olan Vakıfbank bununla da kalmıyor ve değişken taksit ve 1 sene içerisinde 4 taksite kadar erteleme imkanını da esnafları için sunuyor.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE