Ziraat Bankası İmar Barışı Kredi Kampanyası Başvurusu ve Faiz Oranları

İmar barışı başvuruları bugün Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile 31 Aralık 2018 tarihine kadar uzatıldı. İmar barışından yararlanmak isteyen kişiler için Ziraat Bankası imar barışı kredisi veriyor.

BANKALAR VE KREDİLER 31.10.2018, 13:07 18.01.2019, 00:03
Ziraat Bankası İmar Barışı Kredi Kampanyası Başvurusu ve Faiz Oranları

İmar barışı kredisi veren bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası yüzde 1,33 imar barışı kredi faiz oranı ile dikkat çekiyor. 

60 ay vadeli imar barışı kredisi veren Ziraat Bankası imar barışı kredisi için gerekli evraklar ile şubeler üzerinden yapılan başvuruları değerlendirmeye alıyor. 

Ziraat  Bankası İmar Barışı Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası imar barışı kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin ilgili evraklar ile Ziraat Bankası şubeleri arasından kendilerine en yakın olanı ziyaret etmeleri yeterli oluyor. Banka yapılan başvuruları değerlendirerek kredi istihbarat süreci olumlu sonuçlanan adayların başvurularını kabul ederek onaylıyor. 

Ziraat Bankası İmar Barışı Kredisi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Bankadan imar barışı kredisi çekmek isteyen kişilerin öncesinde mutlaka yapı kayıt belgesi başvurusu yapmaları ve bu işlemlerini tamamlamaları gerekiyor. 

İmar barışı başvurusu e devlet üzerinden kabul edilirken başvuruları kabul edilen kişilere gelen imar barışı SMS numarası içerisinde yer alan yapı kayıt belgesi ücreti numarası ile bankadan yapı kayıt belgesi başvurusu yapılıyor. Bu mesaja ek olarak kredi kullanmak istiyorum diyen kişinin adres, gelir ve kimlik belgesi ibraz etmesi yeterli oluyor. 

Ziraat Bankası İmar Barışı Kredisi Hesaplama 

Yorumlar (0)