En az ilköğretim erkek kadın İBB kariyer personel alım ilanı yayınlandı! Başvuru şartları neler?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görev almak isteyenler için İBB Kariyer sayfası üzerinden personel alım ilanları yayınlanıyor. Yayınlanan personel alım ilanınlara adaylar başvuru yaparak iş sahibi olma imkanı yakalıyor. İBB bünyesinde çalışmak isteyenler için İBB kariyer personel alım ilanı detayları haberimizde...

BELEDİYELER 18.11.2019, 23:43
En az ilköğretim erkek kadın İBB kariyer personel alım ilanı yayınlandı! Başvuru şartları neler?

İşsizlik rakamları her geçen gün büyüyerek artarken belediyeler yayınladıkları personel alım ilanları ile vatandaşlara iş fırsatı sunuyor. Milyonlarca vatandaşın iş aradığı bugünler de İBB kariyer üzerinde iş başvurularının sona ermesinin hemen ardından yeni iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan personel alım ilanında adaylarda aranan başvuru şartları da açıklandı.

BELEDİYE PERSONEL ALIMI YAPACAK

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görev alacak personeller için İBB kariyer sayfası üzerinden cam temizleme personel alım ilanı yayınlandı. Görev olarak cam temizleme personelinin Belediye bünyesindeki araçların cam temizliğini yapacağı açıklandı.Yayınlanan personel alım ilanında eğitim şartı olarak en az ilköğretim mezunu olması yoğun bir şekilde başvuruların gelmesi anlamına geliyor.

İBB PERSONEL ALIM İLANI BAŞVURU ŞARTLARI

İBB Kariyer sayfası üzerinden yayınlanan cam temizleme personeli başvuru şartları şu şekilde sıralandı:

Cam silme ve temizleme konusunda en az 2 yıl deneyimli,

Cam silme sertifikasına ve yüksekte çalışma raporuna sahip olan,

Ekipman, makine ve kimyasal kullanım bilgisine sahip,

Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

İstanbul Avrupa Yakası için; Beyoğlu ve çevre ilçelerinde ikamet eden, “Cam Temizleme Personeli ” işe alımı yapılacaktır.

İBB KARİYER ONLİNE BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (0)