En az ilköğretim mezunu erkek kadın büyükşehir personel alımı yapıyor! Başvuru şartları açıklandı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görev yapacak en az ilköğretim mezunu personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yayınlanan personel alım ilanında adayların nasıl başvuru yapacağı da açıklandı. Adaylarda aranan başvuru şartları da belli oldu. İBB Kariyer sayfası üzerinden yayınlanan personel alım ilanı hakkındaki tüm detaylar haberimizde...

BELEDİYELER 28.11.2019, 20:45 28.11.2019, 21:37
En az ilköğretim mezunu erkek kadın büyükşehir personel alımı yapıyor! Başvuru şartları açıklandı

İş arayanların ilk adresleri arasından bir tanesi olan İBB kariyer sayfasında yeni bir personel alım ilanı yayınlandı. Yayınlanan personel alım ilanında adaylarda aranan başvuru şartları da açıklandı.

İBB PERSONEL ALIM İLANI YAYINLADI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanan personel alım ilanında adaylarda aranan başvuru şartları arasında en az ilköğretim mezunu şartı arandığı görüldü. İBB bünyesinde görev yapacak personeller için yayınlanan ilanda, "Su Açma-Kapama Personeli” işe alımı yapılacaktır." denildi.

İBB PERSONEL ALIM İLANI BAŞVURU ŞARTLARI

 En az İlköğretim mezunu şartının yanı sıra ayrıca adayların yapacağı görev tanımı da açıklandı. İBB kariyer üzerinde yayınlanan personel alım ilanında su açma-kapama personellerinin endeksör cihazına yüklenen adreslere gidilerek, endeks okuma bilgilerini cihaza kaydetmek ve aparat ile suyun kullanımının kapatılması veya açılması işini gerçekleştireceği belirtildi.

Ayrıca adaylar arasında başvuru yapacaklar için başvuru şartları şu şekilde sıralandı.

• Tesisat konusunda en az 2 yıl deneyimli,

• Tercihen A2 motor ehliyetine sahip,

• Sahada çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek dinamizme sahip,

• Askerlik ile ilişiği bulunmayan,

• İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında çeşitli ilçelerde görev alabilecek.

İBB KARİYER PERSONEL ALIM İLANINA BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (0)