banner731

Bu Numaralar Ararsa Sakın Açmayın ! WhatsApp Tarihinde Bir İlk

Sosyal medyanın en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp üzerinden dolandırıcıların yeni oyunları ortaya çıktı. İçerikte belirtilen numaralardan WhatsApp üzerinden aranırsanız sakın açmayın. Bunun yanı sıra WhatsApp sistemine entegre ettiği düzenlemeleri ile değil tarihinde bir ilke imza atarak gündeme geldi.

Bilim, Teknoloji 04.12.2018, 11:28
Bu Numaralar Ararsa Sakın Açmayın ! WhatsApp Tarihinde Bir İlk

Sosyal medyanın en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp bu defa platforma entegre ettiği bir özelliği ile değil attığı bir adım ile gündemde.

Zira 2012 yılında rekor ücret karşılığında Facebook tarafından satın alınan popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp bir ilke imza attı.

REKLAM VERECEK

NTV'nin haberine göre Hindistan’da yalan haberlerle mücadele konusunda ciddi eleştirilere maruz kalan WhatsApp, tarihinde ilk kez televizyona reklam vererek halkı bilinçlendirmeye çalışıyor.

Tarihinde ilk defa televizyon reklamı veren WhatsApp platforma da ilk defa reklam özelliğini getirmeye hazırlanıyor.

WhatsApp piyasaya ilk çıktığı zamanlarda ücretli bir şekilde kullanıcılara sunuluyordu. Facebook tarafından satın alınan WhatsApp'in, tamamen ücretsiz kalacağı açıklanmıştı.

Bu sözü tutmak ve gelir elde etmek için sosyal medya devi kullanıcılarının pek hoşuna gitmeyecek bir karar aldı.

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, çok da uzak olmayan bir tarihte yayınlayacağı güncelleme ile kullanıcılara reklam göstermeye başlayacak.

450 MİLYON AKTİF KULLANICI

WAbetainfo tarafından WhatsApp beta kodlarının içinde bulunan yeni bir özelliğe göre Facebook, 450 milyon aktif kullanıcısı olduğu bilinen WhatsApp durum güncellemeleri özelliğinde reklam göstermeye başlayacak.

BU NUMARALARDAN ARANIRSANIZ SAKIN AÇMAYIN

08504737929, 08504737336, 08504737347, 08504737142, 08504737493, 08504737253...

Bazı WhatsApp kullanıcıları gelen aramalara ilişkin şu yorumlarda bulundu:

Dolandırıcılık yapan insanlar var dikkatli olun

İnternet sözleşmesi için diyorlar ama benim İnternetim bile yok. Ne bire ne ikiye tuşladim. Kapattım yine arıyorlar.

Sürekli arayıp yüksek fatura ödememeniz için internet sözleşmenizi yenileyin diyor kişisel bilgiler peşinde dolandırıcı bir numara int sağlayıcılarla ilgisi yok

Yorumlar (0)