Netflix'e Telefondan Girenlere Uyarı Geldi

Netflix, Türkiye'yi kapsayan yeni bir test sürecini daha başlattı. Bu bağlamda telefondan giriş yapanlara önemli bir uyarı yapıldı. Konu ile ilgili olarak telefondan platforma girenlere yönelik olarak fiyat tarifesini yarı yarıya düşürmesi söz konusu olan Netflix, bu amaçla testlerini sonlandırmayı ve uygulamaya geçmeyi planlıyor.

Netflix'e Telefondan Girenlere Uyarı Geldi

Netflix yeni bir tarife üzerinde çalışıyor; Mobil ismini taşıması beklenen ve sadece mobil cihazlardan Netflix izleyenlere hitap edecek olan yeni abonelik sistemi, fiyat olarak da daha cazip olacak ve en düşük Netflix abonelik ücretinin dahi yarısına tekabül edecek. Netflix'in Mobil abonelik paketi kapsamında aylık 7.99 TL ücret alması beklenirken, diğer yandan Temel Paket için 16 TL ödenmesi gerekiyor. 

Bu fiyatıyla Netflix, Spotify ve Apple Music gibi müzik servislerinden de daha ucuz bir hale gelmiş oluyor. Henüz test aşamasında olduğu için ne zaman uygulamaya geçeceği bilinmeyen Mobil tarifesinin hiçbir zaman kullanılmama ihtimali de söz konusu.

Diğer yandan Netflix, ABD'de abonelik ücretlerine zam yaptı. Her pakete 2 dolar zam yapan platformun Türkiye'de fiyatları değiştirip değiştirmeyeceği ise şimdilik bilinmiyor.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2019, 23:19
YORUM EKLE