WhatsApp Kullanıcılarına Büyük Müjde ! Çok Büyük Özellik Geliyor

Sosyal medya devi Facebook'u da bünyesine aldıktan sonra daha güçlü adımlarla ilerleyen popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp'tan kullanıcılarına müjdeli haber geldi. WhatsApp'a büyük üç özelliğin geleceği ifade edildi.

Bilim, Teknoloji 07.01.2019, 16:23 07.01.2019, 16:28 Batuhan
WhatsApp Kullanıcılarına Büyük Müjde ! Çok Büyük Özellik Geliyor

2019'a hızlı giriş yapan WhatsApp'ın son özelliği hem grup sohbetlerine yenilikler getirecek, hem de iPhone'dan WhatsApp kullananlar 3D Touch desteği gibi özellikler getirecek. İşte detaylar...

İOS kullanıcılarına WhatsApp müjdesi

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp iOS uygulamasına 3 yeni özellik birden getirdi. Sosyal medya devi Facebook'un bünyesinde bulunan popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp bir kez daha platforma entegre etttiği yeni özelliği ile gündemde.

2019'a hızlı bir giriş yapan WhatsApp, iPhone kullanıcılarını hayli sevindirecek. Zira şirket iOS uygulamasına 3 yeni özellik birden ekledi.

Bugün yayınlanan WhatsApp 2.19.10 sürümü, iOS kullanıcıları için grup sohbetlerinde atılan mesajlar için özel yanıtlama, resim ve videolar için çıkartma desteği, WhatsApp durumları için 3D Touch desteği gibi özellikler getiriyor.

Yorumlar (0)