CHP Adana Milletvekili Elif Doğan Türkmen Kimdir?

Cumhuriyet Halk Partisi Adana Milletvekili Elif Doğan TÜRKMEN'in hayatını sizler için derledik...

CHP Adana Milletvekili Elif Doğan Türkmen Kimdir?
Elif Doğan TÜRKMEN’in Hayatı

Türkiye Büyük Millet Meclisi Katip Üyesi Elif Doğan Türkmen 1 Ocak 1962’de Kırıkhan’da doğmuştur. Babasının adı Rıza, annesinin adı Döne’dir.

Adana İş Kadınları Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu Kadın Komisyonu Başkan Yardımcılığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kadın Girişimciler Kurulu Adana İl Üyeliği, Kadın Adayları Destekleme ve Eğitme Derneği Üyeliği görevlerinde bulunmuştur.

Adana Güç Birliği Vakfında Genel Sekreter, Çukurova Sanayi ve İş Dünyası Federasyonunda Başkan Yardımcısı, Adana Barosu, Üniversiteli Kadınlar Derneği ve Hukukçular Derneğinde üye olarak görev almıştır. Adana’da 2 kez yılın kadını seçilen CHP Belediye Meclis Üyeliği yapan Elif Doğan TÜRKMEN evli ve 1 çocuk annesidir.

Elif Doğan TÜRKMEN’in Meclis İletişim Bilgileri:

Adres : TBMM KATİP ÜYE E BLOK ODA 2015
Telefon : +90 (312) 420 59 90 +90 (312) 420 59 91
Faks : +90 (312) 420 25 08

Kamupersoneli.net 


Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2017, 11:42
YORUM EKLE