DİB 2018 Yılı İl Müftü Yardımcılığı Yazılı Sınavı Yer ve Tarihleri Belli Oldu

Diyanet İşleri Başkanlığı'nın resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan duyuruda; 2018 Yılı İl Müftü Yardımcılığı Yazılı Sınavı Yer ve Tarihleri Belli Oldu. Ayrıca yayımlanan duyuruda ise; 2018 Yılı İl Müftü Yardımcılığı (Bayan) Sınavı (Yazılı) Yer ve Tarih Duyurusuna da yer verildi.

DİB 2018 Yılı İl Müftü Yardımcılığı Yazılı Sınavı Yer ve Tarihleri Belli Oldu

Diyanet İşleri Başkanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan duyuruyla beraber; 2018 Yılı İl Müftü Yardımcılığı Yazılı Sınavı Yer ve Tarihleri açıklanırken; Diğer yandan yayımlanan bir diğer duyuruda ise; 2018 Yılı İl Müftü Yardımcılığı (Bayan) Sınavı (Yazılı) Yer ve Tarih Duyurusu yayımlandı.

Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan yapılan duyuruda ise;

"2018 Yılı İlçe Müftülüğü Sınavı'nın yazılı aşamasına katılmaya hak kazanan adaylar “Sınav Giriş Belgesi"ni https://dibbys.diyanet.gov.tradresinden alabileceklerdir.

Adaylar, TC Kimlik No'lu kimlik belgelerinden biri (nüfus cüzdanı, pasaport) ve sınav giriş belgesiyle birlikte belirtilen sınav tarihi ve sınav merkezinde saat 10:00'da hazır bulunacaklardır. Kimlik belgesi ve sınav giriş belgesi bulunmayan adaylar sınava alınmayacaktır. Nüfus cüzdanı ve pasaport dışında başka bir belge kimlik belgesi olarak kabul edilmeyecektir. Adaylar sınava gelirken kurşun kalem, silgi, kalemtıraş vb. kendileri getireceklerdir.

​İlgililere duyurulur." ifadelerine yer verildi.

2018 Yılı İl Müftü Yardımcılığı (Bayan) Sınavı (Yazılı) Yer ve Tarih Duyuru metni yayımlandı

Diyanet İşleri Başkanlığı üzerinden yayımlanan bir diğer duyuruda ise;2018 Yılı İl Müftü Yardımcılığı (Bayan) Sınavı'na (yazılı) katılmaya hak kazanan adaylar listesi yayımlandı.

Diyanet İşleri Başkanlığından yapılan yazılı duyuruda ise;

"2018 Yılı İl Müftü Yardımcılığı (Bayan) Sınavı'na (yazılı) katılmaya hak kazanan adaylar “Sınav Giriş Belgesi"ni (https://dibbys.diyanet.gov.tr) adresinden alabileceklerdir.

Adaylar, TC Kimlik No'lu kimlik belgelerinden biri (nüfus cüzdanı, pasaport) ve sınav giriş belgesiyle birlikte belirtilen sınav tarihi ve sınav merkezinde saat 12:30'da hazır bulunacaklardır. Kimlik belgesi ve sınav giriş belgesi bulunmayan adaylar sınava alınmayacaktır. Nüfus cüzdanı ve pasaport dışında başka bir belge kimlik belgesi olarak kabul edilmeyecektir. Adaylar sınava gelirken kurşun kalem, silgi, kalemtıraş vb. kendileri getireceklerdir." ifadelerine yer verildi.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE