DİB İl Müftü Yardımcılığı ve İlçe Müftülüğü Nakil Sonuçları Açıklandı

Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB), İl Müftü Yardımcılığı ve İlçe Müftülüğü nakil sonuçları açıklandı.

DİB İl Müftü Yardımcılığı ve İlçe Müftülüğü Nakil Sonuçları Açıklandı

Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) tarafından yayımlanan duyuru ile İl Müftü Yardımcılığı ve İlçe Müftülüğü için yapılan nakil taleplerinin değerlendirildiği açıklandı.

Yapılan inceleme ve değerlendirme sonuçlarına göre; ataması gerçekleştirilenler açıklandı. Adaylar, nakil sonuçlarına; DİBBYS programı üzerinen erişebilecekler.

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuru şöyle:

" 2017 yılı İl Müftü Yardımcılığı ve İlçe Müftülüğü için nakil talebinde bulunan veya Diyanet İşleri Başkanlığı Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği gereği Başkanlığımızca yer değişikliği uygun görülen personelimizden, yapılan inceleme ve değerlendirme sonucu ataması gerçekleştirilenler, bugün (21.09.2017) saat 18.00 itibarıyla DİBBYS Programındaki Bana Özel Menüsü altında yer alan Atama Nakil Sonucumu Göster bölümünden sonuçlarını öğrenebileceklerdir.

İlgililere duyurulur.

D.İ.B. İNSAN KAYNAKLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ"

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE