DİB Uzman Yardımcılığı Yazılı Sınav Sonuçları Açıklandı!

Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) web adresi aracılığıyla yeni bir duyuru yayımlandı ve buna göre 2018 Yılı Din İşleri Yüksek Kurulu bünyesine alınacak uzman yardımcısı alımı için düzenlenen yazılı sınava giren adayların sınav sonuçlarının açıklandığı ve ayrıca sözlü sınav giriş belgelerinin de aday erişimine açıldığı duyuruldu.

Diyanet Personeli 07.12.2018, 18:54
DİB Uzman Yardımcılığı Yazılı Sınav Sonuçları Açıklandı!

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda ise;

"2018 Yılı Din İşleri Yüksek Kurulu Uzman Yardımcılığı Yarışma Sınavı'na katılan adaylar, yazılı sınav sonuçlarını Başkanlığımız DİBBYS (https://dibbys.diyanet.gov.tr/IKYS/Sinav/KurumDisi/) programı üzerinden öğrenebileceklerdir.

Yazılı sınav sonucunda başarılı olarak sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylar, sözlü sınav giriş belgelerini (https://dibbys.diyanet.gov.tr/IKYS/Sinav/KurumDisi/) adresinden alabileceklerdir.

Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylar, T.C. Kimlik No'lu kimlik belgelerinden (nüfus cüzdanı, pasaport) biri ve sınav giriş belgesi ile birlikte saat 9:30'da sınav giriş belgesinde belirtilen sınav tarihi ve sınav merkezinde hazır bulunacaklardır.

İlgililere duyurulur." denildi...

Yorumlar (0)