DİB Uzun Süreli Din Görevlisi Mesleki Yeterlilik Sınav Sonuçları Açıklandı!

Diyanet İşleri Başkanlığı web adresi üzerinden yeni bir duyuru yayımlandı ve Yurtdışı Uzun Süreli Din Görevlisi Mesleki Yeterlilik Sınavı Sonuçları ile beraber Bakanlıklararası Ortak Kültür Komisyonu Mülakatına Giriş Tarihlerinin açıklandığı ifade edildi.

DİB Uzun Süreli Din Görevlisi Mesleki Yeterlilik Sınav Sonuçları Açıklandı!

10 Eylül 2018 ve 19 Ekim 2018 tarihli arasında Diyanet İşleri Başkanlığı merkezinde yapılan yurtdışı uzun süreli din görevlisi mesleki yeterlilik sınav sonuçları ile bakanlıklararası ortak kültür komisyonu mülakatına giriş tarihleri açıklandı.

Diyanet İşleri Başkanlığı Diş ilişkiler Genel Müdürlüğü tarafındaan yayımlanan duyuru kapsamında sonuçlara ve mülakak tarihlerine Diyanet İşleri Başkanlığı Bilgi Yönetim Sistemi üzerinden erişim sağlanabileceği bildirildi.
 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 00:00
YORUM EKLE