Diyanet İşleri Başkanlığı 2016 Murakıp Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) tarafından 2016 Yılı Murakıp Yerleştirme sonuçlarının açıklandığına dair duyuru yayımlandı. 2016 Yılı Murakıp Yerleştirme sonuçları ...

Diyanet İşleri Başkanlığı 2016 Murakıp Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

 Diyanet İşleri Başkanlığı resmi internet sayfasından Murakıp Yerleştirme Sonuçları ile ilgili bir duyuru yayımlandı. Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB)  tarafından 21 Temmuz 2016 tarihinde yapılan "2016 Yılı Murakıp Yerleştirme Sonuçları" duyurusunda ilgili yerleştirme sonuçlarının adaylar tarafından kontrol edilebileceği bildirildi.

DİB Tarafından yapılan duyuru ;

Murakıp yerleştirmeleri yapılmış olup, buna dair liste aşağıya çıkarılmıştır. Yerleştirilenlerden becayiş yapmak isteyenlerin, belirlenen süre içerisinde karşılıklı olarak dilekçelerini (0312) 295 77 92 nolu faksa bildirmeleri ve asıllarını da posta yolu ile Başkanlığımıza göndermeleri gerekmektedir. İlgilere duyurulur.

2016 Yılı Murakıp Yerleştirme Sonuçları Açıklandı! 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2019, 13:10
YORUM EKLE