Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) İl Müftü Yardımcılığı, İlçe Müftülüğü ve Murakıplık Sözlü Sınav Sonuçları Açıklandı!

Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından iki yeni duyuru yayımlandı. Duyurularda ise 2019 Yılı İl Müftü Yardımcılığı ve İlçe Müftülüğü İçin Nakil Sonuçları ile 2018 Yılı Murakıplık Sınavı (Sözlü) Sonuçları açıklandı...

Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) İl Müftü Yardımcılığı, İlçe Müftülüğü ve Murakıplık Sözlü Sınav Sonuçları Açıklandı!

Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından 2019 Yılı İl Müftü Yardımcılığı ve İlçe Müftülüğü nakil sonucu ve 2018 yılında düzenlenen Murakıplık Sınavı (Sözlü) Sonuçları açıklandı.

Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) tarafından yayımlanan duyurunun detayları;

2019 Yılı İl Müftü Yardımcılığı ve İlçe Müftülüğü İçin Nakil Sonuçları

"2019 yılı İl Müftü Yardımcılığı ve İlçe Müftülüğü için nakil talebinde bulunan veya Diyanet İşleri Başkanlığı Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği gereği Başkanlığımızca yer değişikliği uygun görülen personelimizden, yapılan inceleme ve değerlendirme sonucu ataması gerçekleştirilenler, bugün (10.06.2019) saat 18.00 itibarıyla DİBBYS Programındaki Bana Özel Menüsü altında yer alan Atama Nakil Sonucumu Göster bölümünden sonuçlarını öğrenebileceklerdir.

İlgililere duyurulur."

DETAY İÇİN: https://insankaynaklari.diyanet.gov.tr/Detay/540/

2018 Yılı Murakıplık Sınavı (Sözlü) Sonuç Duyurusu

"​2018 Yılı Murakıplık Sınavına (Sözlü) katılan adaylar sınav sonuçlarını kullanıcı hesapları vasıtasıyla https://dibbys.diyanet.gov.tr  internet adresinden öğrenebileceklerdir.

Atama ve tercih işlemlerine ilişkin hususlar Başkanlığımız Atama I Daire Başkanlığı tarafından daha sonra ilan edilecektir. 

İlgililere duyurulur."

DETAY İÇİN: https://insankaynaklari.diyanet.gov.tr/Detay/539/

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE