Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan Atama ve Nakil Taleplerine Yönelik Duyuru Yayımlandı

Diyanet İşleri Başkanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü üzerinden yapılan yeni bir duyuru ile beraber; Atama ve Nakil Taleplerine Yönelik Duyurusu paylaşıldı ve söz konusu nakil atama taleplerinin 17- 23 Nisan 2018 tarihleri arasında yapılması gerektiği ifade edildi.

Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan Atama ve Nakil Taleplerine Yönelik Duyuru Yayımlandı

Diyanet İşleri Başkanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü üzerinden yayımlanan yazılı duyuruya göre; Atama ve Nakil Taleplerine Yönelik Duyuru paylaşıldı.

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan yazılı duyuruda ise;

"11 Nisan 2018 tarihli 300388 sayılı Resmi Gazete'de yer alan atama ve yer değiştirme yönetmeliğinde yapılan söz konusu değişiklikler sebebiyle ilçe müftülerinden 4. sınıf ilçede görevde bulunanların yanı sıra vaiz, cezaevi vazileri ve şube müdürlerinden bulundukları yerlerde asgari hizmet süresini tamamlayanlar 1 Mart ile 31 Mart 2018 tarihleri arasında DİBBYS üzerinden yapılan nakil atama taleplerini 17 Nisan 2018- 23 Nisan 2018 tarihleri arasında güncellemelerinin belirtildiği üzere unvanlardaki personellerden yeni başvuruda bulunacakların ise aynı tarihler arasında başvurularını aşağıdaki hususları dikkate alarak yapmaları gerekiyor" ifadelerine yer verildi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 15:49
YORUM EKLE