Diyanet İşleri Başkanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Sınav Yerleri ve Tarihi Belli Oldu!

Diyanet İşleri Başkanlığı web adresi üzerinden yeni bir duyuru yayımlandı ve sözleşmeli personel alımına girecek adaylara yönelik olarak sınav yerleri ve tarihleri netlik kazandı. İşte DİB tarafından yayımlanan duyuruyla alakalı olarak tüm detaylar sitemizde.

Diyanet İşleri Başkanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Sınav Yerleri ve Tarihi Belli Oldu!

Diyanet İşleri Başkanlığınca yayımlanan duyuruya göre sözleşmeli olarak, Mütercim-Tercüman, Kameraman, Yönetmen, İşaret Dili Tercümanı, Tashihçi alımı sınavına katılacak adaylara yönelik olarak Sınav Giriş Belgesi'ne erişim için kullanıcı hesapları ile sisteme giriş yapabilecekleri ifade edildi.

Ayrıca sınav giriş belgelerinin DİB'in DİBBYS programındaki https://dibbys.diyanet.gov.tr/IKYS/Sinav/KurumDisi  adresinden alınacağı duyuruldu.

Diğer yandan sözlü sınava girmeye hak kazanacak adaylar T. C. kimlik numaralı kimlik belgeleri ile beraber saat 09:30'da sınav giriş belgesinde belirtilen sınav tarihi ve sınav merkezinde hazır bulunmaları zorunlu.

Kamupersoneli.net

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2018, 11:34
YORUM EKLE