14 yaşındaki erkek öğrenci ile cinsel ilişkiye giren kütüphaneci işten atıldı!

Amerika'nın Güney Jersey eyaletinde bulunan Kingsway ortaokulunda 14 yaşındaki erkek öğrenci ile ilişkiye giren 38 yaşındaki Kimberly Pinkham hakkında dava açıldı.

DÜNYA 03.10.2019, 00:16 03.10.2019, 00:16
14 yaşındaki erkek öğrenci ile cinsel ilişkiye giren kütüphaneci işten atıldı!

Amerika Birleşik Devletleri’nde herkesi şoke eden bir olay meydana geldi.

Amerika'nın Güney Jersey eyaletinde yer alan Kingsway ortaokulunda 14 yaşındaki bir erkek öğrenci ile cinsel ilişkiye girdiği tespit edilen 38 yaşındaki Kimberly Pinkham adındaki kütüphaneci olayın ortaya çıkmasının ardından işten atıldı. İşten atılan kütüphaneci 38 yaşındaki Kimberly Pinkham hakkında öğrenciyle ilişkiye girmesinden dolayı dava açıldı.

HEM OKULDA HEM OKUL DIŞINDA İKİŞKİYE GİRMİŞLER

Mide bulandıran olayın ortaya çıkmasının ardından soruşturma başlatan güvenlik görevlileri 38 yaşındaki Kimberly Pinkham’ın öğrenci ile hem okulda hem de okul dışında ilişkiye girdiğini ve masasında öğrencinin fotoğraflarının bulunduğunu tespit etti.

İLİŞKİYE GİRDİKLERİNİ GÖREN GÖREVLİ ORTAYA ÇIKARDI

Kütüphaneci ile öğrencinin ilişkiye girdiğini bir okul çalışanının görmesinden sonra amirlerine bildirmesiyle ortaya çıktı. Okulun basın odasında ilişkiye girdiklerini gören görevli hemen durumu okul yönetimindeki amirlerine bildirdi. Okul yönetimi tarafından başlatılan soruşturma kapsamında öğrenciye cinsel içerikli mesajlar attığı ortaya çıkan kütüphaneci 38 yaşındaki Kimberly Pinkham, ilk mahkemede suçlamaları reddetti. 14 yaşındaki öğrenci ile ilişkiye giren kütüphaneci kadın hakkında mahkeme 12 ekim tarihinde görülecek davada son kararını açıklayacak.

Yorumlar (0)