ABD Başkanı Donald Trump'tan Huawei açıklaması: 'Çok tehlikeli'

Huawei'yi şirketine yaptırım kararları üst üste gelirken, bir açıklamada ABD Başkanı Donald Trump'tan geldi. Trump yaptığı açıklamada, Huawei'yi "çok tehlikeli" olarak tanımladı. Detaylar haberimizde...

ABD Başkanı Donald Trump'tan Huawei açıklaması: 'Çok tehlikeli'

Huawei'ye gelen üst üste yaptırımların ardından ABD Başkanı Donal Trump'tan kritik açıklama geldi!

ABD - ÇİN TİCARET ANLAŞMASI...

ABD Başkanı Donald Trump, "tehlikeli" olarak tanımladığı Huawei'nin ABD-Çin ticaret anlaşması içine girebileceğini söyledi.

ŞOK HABERLER GELMEYE DEVAM EDİYOR

ABD Başkanı Donald Trump'ın Huawei'yle ABD'li şirketlerin iş yapmasını engellemesinin ardından Google adım attı ve Huawei telefonlara Android desteğini kesmişti, Peş peşe şok haberler geldi.

TRUMP'TAN HUAWE'Yİ AÇIKLAMASI: ÇOK TEHLİKELİ

ABD Başkanı Donald Trump dün yaptığı açıklamada, ABD'nin Huawei Technologies'e yönelik şikayetlerinin bir ABD-Çin ticaret anlaşması çerçevesinde çözülebileceğini ifade etti ve Huawei'yi "çok tehlikeli" olarak tanımladı.

İŞTE O AÇIKLAMA

"Huawei'nin ne yaptığına güvenlik durumu, askeri durum açısından baktığınızda, çok tehlikeli olduğunu görüyorsunuz" diye konuşan Trump, "Eğer Çin ile bir anlaşma yaparsak, Huawei'nin de bir şekilde anlaşmanın içine dahil edilmesi olası" dedi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE